Nejnovější

Nůž
15.11.2019

Knihy, které pod stromeček zaručeně doletí

Je to situace, kterou sice známe všichni, ale docházet by k ní nemělo. Na adventním věnci hoří čtyři svíčky, koledy hrají pomalu i v rockových klubech, v kádích na chodníku se kapři mačkají jako sardinky - a dárky pořád nikde. Ježíšek rok co rok očividně nestíhá, tak jsme se mu letos rozhodli jít trochu naproti. Připravili jsme pro vás dvacet knih, které k vám i v sezóně dorazí bleskurychle a střelhbitě!

Mall.cz
05.11.2019

Představujeme předprodej!

Od minulého týdne jsme u nás zavedli novinku, po které jsme už dlouho toužili. Konečně máme možnost prodávat knihy v předprodeji! Další informace čtěte v článku.

To - Stephen King
22.10.2019

Akce: Strašidla nejstrašnější

Stíny se protahují, večery prodlužují, ulice halí při cestě z práce zlověstná hustá mlha. Blíží se Dušičky, den, kdy vzpomínáme na naše bližní, ale jinak je v pochmurném příšeří příjemnější zůstávat doma. Musíme se přiznat, že večery s nějakým pořádně strašidelným thrillerem nebo hororem, u lampičky mimo dosah kvílící meluzíny a s šálkem čaje po ruce patří mezi naše nejoblíbenější z celého roku. Užijte si dušičkovou atmosféru ve společnosti nejstrašlivějších knih, které jsme pro vás dokázali vyšťourat!

Za sklem
14.10.2019

Recenze: Sajaka Murata - Za sklem

Japonská angličtina je pro Američany zdrojem neutuchajícího veselí. Pokémon jsou Pocket monsters, Makudonarudo je McDonalds, Dizunirando je Disneyland a konbini... konbini je japonský název pro convenience store, neboli večerku. A věřte, že ač v životě mnoha Japonců hraje důležitou roli, jen u málokoho jde o tak zásadní úlohu jako u hrdinky knihy Za sklem.

Ve stínu draka
04.10.2019

Výprodej - výběr ze zlevněných titulů (říjen 2019)

Záliba v kvalitní četbě vás nemusí zruinovat! Ob týden pro vás vybíráme to nejlepší z dobrých knih za dobrou cenu - najdete je na naší hlavní stránce na kolotoči (a stránce) Výprodej. Dnes vám představíme pět knížek za pár korun, které vás chytnou a nepustí.

Robert Fulghum
03.10.2019

Co se děje v literárním světě - říjen 2019

Literatura není jen samotářské hobby! Stejně jako se nám v říjnu roztrhl pytel s kvalitními tituly, množí se i akce pro všechny čtenáře, spisovatele, knihkupce a milovníky čtení. Pokud se v množství akcí

Dale Carnegie
01.10.2019

Akce: Knihy, které vám změní život

Jsou knihy, které zhltnete cestou ve vlaku jako chlebíček s vlašským salátem. Jsou knihy, kterými je třeba se pracně prokousávat. A pak jsou také knihy, ke kterým se budete vracet. Takové, které vám stále mají co nabídnout, ať už je otevřete po měsíci, po roce nebo po dlouhých letech. A přesně takové jsme pro vás vybrali v naší aktuální akci; knihy, které vám mohou změnit život.

Hlava světa
30.09.2019

Recenze: Rebecca Gablé - Hlava světa

Tlustý historický román zalidněný stovkami skutečných osobností, odehrávající se v dobách tak vzdálených, že připomíná spíše prastarou kroniku. Není to Follett, Waltari ani Vondruška – a čte se to výborně. Snad neprozradíme příliš, když zmíníme, že vedlejší roli hraje v Hlavě světa také svatý Václav...

Mall.cz
27.09.2019

Knižní novinky - září 2019

Končí září a rozjíždí se největší knižní sezóna tohoto roku! Letos v září vyšla celá řada zajímavých titulů všech možných žánrů. Pojďte si je s námi prohlédnout a připomenout - možná se brzy mohou hodit.

Zvonokosy
24.09.2019

Recenze - Zvonokosy

Ve Zvonokosech, poklidné vesnici na francouzském venkově, to poslední týdny jen vře. Sousedské neshody dostoupily takové úrovně, že místní samospráva musela nasadit vojsko. A přitom ta mela začala poměrně nevinně - instalací prvního obecního veřejného záchodku.