Nejnovější

Buxíkova dílna  - OC Chomutovka - leden 2012
02.01.2012

Buxíkova dílna - OC Chomutovka - leden 2012

Zveme všechny děti do prodejny bux.cz, kde si můžou vyrobit krásný rámeček na fotografie s motivem zimy, nebo masku na karneval, neváhejte - doba maškarních bálů se kvapem blíží!

Buxíkova díla  - Plzeň Plaza -leden 2012
02.01.2012

Buxíkova díla - Plzeň Plaza -leden 2012

Děti přijďte k nám do prodejny bux.cz, můžete se zde v průběhu ledna vyrobit krásný rámeček na fotografie, masku na karneval, či zajímavou brož pro maminku, nebo se podívat na bublinovou show!!!

Buxíkova díla  - Forum - Liberec - leden 2012
02.01.2012

Buxíkova díla - Forum - Liberec - leden 2012

Zveme všechny děti do prodejny bux.cz, kde si můžou složit krásné papírové přáníčko, vyrobit záložku do knížky, nebo nápaditou karnevalovou masku!

Buxíkova díla  - Novodvorská Plaza - leden 2012
02.01.2012

Buxíkova díla - Novodvorská Plaza - leden 2012

Děti, přijďte k nám, do prodejny bux.cz, kde si mimo jiné můžete vyrobit masku na karneval, krásný rámeček na fotografie, nebo se podívat na oblíbenou bublinovou show!!!

30.12.2011

Na začátek roku 2012 pro Vás z naší nabídky knih vybíráme:

Ctitelky Sandry Brown jistě uvítají další titul této známé a oblíbené autorky. Také hrdinu další knihy netřeba představovat, vychází totiž již šesté pokračování příběhů Scotta Pilgrima. Pokud máte rádi příběhy plné lásky, chystáme přesně pro Vás milostný historický román z Japonska, situovaný do roku 1868. Jednou z nejrozšířenějších technik ručních prací je patchwork, pokud si i vy chcete zútulnit domov originálními textilními doplňky, můžete se inspirovat naší knihou Patchwork pro začátečníky. Z úplně jiného "soudku" je náš poslední tip, stěžejní dílo Catherine Aubierové - Encyklopedie astrologie, a to ve své původní a nezkrácené verzi.

O záludnosti policejní práce
30.12.2011

O záludnosti policejní práce

Až do daleké Austrálie zavádí jeden z nejpopulárnějších autorů kriminálního žánru Peter Temple (1946), přímo do centra zločinu i politické moci. Hrdinou románu Pravda je šéf melbournské mordparty Stephen Villani, který se ocitá v několika kleštích.

30.12.2011

Kniha Petra Jandy Dávno je plná nejen hudebních vzpomínek

Od devětašedesátiletého pamětníka historie tuzemské bigbítové muziky jeho příznivci možná očekávali především vzpomínky na historii Olympiku, ale Petr Janda překvapil. Kniha nazvaná podle titulní skladby alba Olympiku z roku 1994 je plná hudebních témat a komentářů k muzikantům, kteří v dobrém či zlém prošli kapelou, ale zbylo dost místa i na pohled do Jandova soukromí.

19. ledna proběhl  křest knihy Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel
30.12.2011

19. ledna proběhl křest knihy Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel

Knihy Líbáš jako Bůh se prodalo více než 46 000 výtisků, její pokračování Líbáš jako ďábel zřejmě nezůstane - co do úspěšnosti - za svou "starší sestrou" nijak pozadu.

23.12.2011

Zuiker Anthony E., Swierczynski Duane -Level 26: Netvor z temnot - 1. díl

Do této knihy jsem se začetla ze zvědavosti, Level 26 – název ve mně zprvu vzbuzoval dojem, že půjde o cosi ze světa hráčů počítačových her, ale dostupné informace hovořily jinak. Také odkazy na webové stránky za některými kapitolami povzbuzovaly chuť začít číst.

23.12.2011

Wooky Tablet 2.0

Mezi tabletem a čtečkou: Nápad spojit tablet s čtečkou elektronických knih není špatný, koneckonců stejným směrem se vydal i Amazon při nedávném uvedení Kindlu Fire. Vzhledem k tomu, že takový tablet se prodává primárně jako čtečka elektronických knih s optimalizovaným přístupem do online obchodu a možností provozovat základní androidovské aplikace a přistupovat na internet, nemusí být hardwarová výbava ani tak předimenzovaná. Díky tomu může být tabletočtečka lehčí a hlavně levnější. Poté už stačí přidat jen přístup k online zdroji knih, a máme „čtečku“ hotovou.