Nejnovější

Autogamiáda D. Kovářové - 1.12. v prodejně bux.cz OC PLzeň Plaza
01.12.2011

Autogamiáda D. Kovářové - 1.12. v prodejně bux.cz OC PLzeň Plaza

Justiční povídky s poučením Kniha obsahuje dvě desítky povídek z justičního prostředí, které ukazují, že život je plný právních problémů, a představuje čtenáři i jejich řešení. Někdy ovšem ani znalost paragrafů nepomůže ke štěstí. Začtěte se do lidských osudů, omylů, vítězství i proher, v soudních síních i mimo ně. Autorka – bývalá ministryně spravedlnosti – čerpala při psaní ze své dvacetileté praxe advokátky a obhájkyně.

Křest knihy K. Janečkové - Temnota  2.12. - prodejna bux.cz Zlín
01.12.2011

Křest knihy K. Janečkové - Temnota 2.12. - prodejna bux.cz Zlín

Zveme Vás na autogramiádu Kláry Janečkové a křest knihy Temnota tento pátek 2. prosince v 16 hodin do prodejny bux.cz, Tř. Tomáše Bati 193 ve Zlíně.

Ve věku 90 let zemřel český výtvarník, ilustrátor a režisér animovaných filmů Zdeněk Miler.
01.12.2011

Ve věku 90 let zemřel český výtvarník, ilustrátor a režisér animovaných filmů Zdeněk Miler.

"Jsem smutný, ale pan Miler se dožil krásného věku. A stejně krásná je i práce, kterou odvedl. V kontaktu už jsem s ním nebyl tak často jako dřív, ale vím, že do poslední chvíle pracoval. Měl jsem ho velmi rád. To, jak nakreslil Krtka, odráží, jaký byl člověk. Vytvořil ho srdcem," řekl iDNES.cz zakladatel Země pohádek Vlastimil Král, který disponoval právy na Milerovu slavnou postavičku.

30.11.2011

Jiří Kučera - Bílí baroni ani bílý plášť nezakryje zelené mozky

Abych řekla pravdu, tak jsem napřed na knihu díky názvu nahlížela skepticky – není to náhodou takzvaně obšlehnuté Švandrlíkovo nejslavnější dílo? První stránky mě vyvedly z omylu přímo raketovou rychlostí.

6.prosince proběhl  křest knihy  Z. Koubkové v Paláci knih Luxor -
30.11.2011

6.prosince proběhl křest knihy Z. Koubkové v Paláci knih Luxor -

Křest románu Zuzany Koubkové Invisiblese konal v úterý 6. prosince 2011 v 16 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí

30.11.2011

Vážím si každé hodiny i dne

Je jí osmadvacet a na svém kontě má již osm knih. V těchto dnech vydává tu poslední. Klára Janečková je nejen úspěšná spisovatelka a psycholožka, ale také máma. Ve svém věku byla dokonce nominována na Osobnost Zlínského kraje roku 2010. V rozhovoru pro Deník vypráví nejen o své nové knize a práci psychologa v základní škole, ale také o tom, jak přežila vlastní únos.

Naše knižní tipy pod váš vánoční stromeček
29.11.2011

Naše knižní tipy pod váš vánoční stromeček

Blíží se Vánoce a jistě spousta lidí bude svým blízkým nadělovat knihy. Možná vám pomohou z výběrem tipy z naší nabídky. Ať už máte, nebo nemáte rádi Agátu Hanychovou, je nutno přiznat, že se stala českou Paris Hilton a její kniha bude zcela jistě zajímavým dárkem. Oblíbili jste si vy, nebo někdo z vašich blízkých "nahé šlechtice"? Vychází další díl této populární série - Nahý vikomt. Fanynkám Školy noci určitě udělá radost osmý díl této napínavé a celosvětově úspěšné upíří ságy! Do kin právě přichází film natočený na motivy knihy Stephenie Mayerové - Rozbřesk a stejně jako u předchozích dílů vychází oficiální ilustrovaný průvodce filmem. Exkluzivní vydání pohádek Tisíce a jedné noci potěší ctitele klasické literatury, vychází již osmý díl. Marii Poledňákovou jistě netřeba představovat a knihu + film "Líbáš jako Bůh", také ne, nyní na váš čeká volné pokračování osudů hlavních protagonistů příběhu. A jako tip na závěr: po vánoční konzumaci různých dobrot mívá mnoho lidí nějaké to kilo navíc, právě pro ně máme v nabídce knihu Dieta po italsku, která pomůže posunout váhu žádoucím směrem.

28.11.2011

Klaus: Vládne nám Sarkozy a Merkelová

Ve středu se už ani Německu nepodařilo prodat na trzích všechny své nové dluhopisy a množí se hlasy, že eurozóna je před rozpadem. Václav Klaus ale dál tipuje vznik fiskální unie řízené z Berlína a Paříže. Sám navrhuje větší rozvolnění EU.

28.11.2011

Klaus na autogramiádě své nové knihy dal zhruba tisícovku podpisů

Téměř dvě hodiny dnes podepisoval prezident Václav Klaus svou novou knihu Evropská integrace bez iluzí, v níž přináší své argumenty proti unifikaci EU. Rozdal zhruba tisícovku podpisů. Při zahájení autogramiády dvouřadá fronta zájemců o podpis hlavy státu sahala od Paláce knih Luxor až k hotelu Jalta a dlouho se nijak netenčila.

28.11.2011

Nora Robertsová - Kouzlo okamžiku

Krásná blonďatá dívka a tři páry vzájemně propojených snubních prstýnků na obálce, mě zlákaly ke koupi nového titulu známé spisovatelky romantických románů. Nora Robertsová jich už napsala více jak dvě stovky a nechápu jak to dělá, že je každý jiný a všechny se pěkně čtou.