Nejnovější

23.11.2011

Babicovy dobroty – 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte

Ač jsem zapřisáhlá obdivovatelka Pohlreicha, neznamená, že někdy prostě „nenakouknu“ pod pokličku i někde jinde. Knížka mne zaujala hlavně proto, že tam jsou recepty, které nebyly uvedeny v televizním pořadu Babicovy dobroty. Jedna zásadní skutečnost je, že pro běžné domácí vaření upracované hospodyňky, která je celý den v práci a potom jí čeká kolotoč v domácnosti, je toto vaření podstatně přijatelnější. Čas je největší nepřítel nás všech a vařit je třeba nejenom z dostupných surovin, které běžně míváme doma, ale také ze zbytků, kterých se vždy nahromadí víc než dost.

Autogramiáda J. Bohdalové v prodejně bux.cz  Novodvorská Plaza
22.11.2011

Autogramiáda J. Bohdalové v prodejně bux.cz Novodvorská Plaza

Fenomenální a oblíbená česká herečka podepisovala své knihy v prodejně bux.cz Novodvorská Plaza.

Autogramiáda J. Němečka v prodejně bux.cz Plzeň Plaza - 29.11.
22.11.2011

Autogramiáda J. Němečka v prodejně bux.cz Plzeň Plaza - 29.11.

Proslulý český ilustrátor a autor Čtyřlístku Jaroslav Němeček každého zájemce potěší originální kresbou!

22.11.2011

Černobílý svět Blanky Matragi

V mezipatře pražského Obecního domu stiskneme s fotografkou nenápadný zvonek a rázem se ocitneme v království vysoké světové krejčoviny – haute couture. Tahle malá módní říše patří štíhlé energické dámě, která svou invencí a nápady dobyla arabský i západní svět. Nad šálkem voňavé arabské kávy se hezky povídá, téma je nasnadě. Paní Blanka vydala novou knihu Jedu dál, v centru Prahy otevřela výstavu své životní práce a také butik a představila novou módní kolekci. Tou pomyslně otevřela další netušené světy – inspirována pražskou i světovou architekturou, hudbou a počítačovou grafi kou vytvořila jedinečnou kombinaci módních šatů a doplňků nejen do společnosti, ale i pro běžné denní nošení a přidala další bonus – bytový design, sklo, osvětlení a sochy.

Křest knihy autora Rudy z Ostravy - prodejna bux.cz Plzeň Plaza 30.listopadu
22.11.2011

Křest knihy autora Rudy z Ostravy - prodejna bux.cz Plzeň Plaza 30.listopadu

Rázovitý a nezaměnitelný Ruda z Ostravy podepisoval svou knihu "Ruda z Ostravy Besceler!!!", která nadchne a pobaví každého čtenáře. Kmotrem knihy je Petr Jančařík.

Autogramiáda J. Němečka v prodejně bux.cz Novodvorská Plaza
18.11.2011

Autogramiáda J. Němečka v prodejně bux.cz Novodvorská Plaza

V úterý 21.11. v Plzeňském buxu proběhla autogramiáda Jaroslava Němečka. Více jak dvě a půl hodiny proslulý český ilustrátor a autor Čtyřlístku poskytoval autogramy a každého zájemce potěšil originální kresbou.

18.11.2011

Dějiny trochu jinak

V posledním měsíci vyšly čtyři excelentní publikace přibližující Čechům jejich nedávnou historii. Každá z knížek volí jinou cestu – a každá z nich představuje naši minulost objevně a zajímavě.

Autogramiáda P.  Havlíčka a P. Lamschové 24.11. - prodejna bux.cz, Plzeň Plaza
18.11.2011

Autogramiáda P. Havlíčka a P. Lamschové 24.11. - prodejna bux.cz, Plzeň Plaza

Petr Havlíček je výživový poradce, kterého určitě znáte z pořadu Jste to, co jíte. Petra Lamschová je šéfredaktorkou časopisu Dieta. Aby mohl člověk zhubnout, nestačí jen držet dietu a sportovat určitou dobu, ale změnit celý svůj životní styl. Odpovědi na ty nejčastější z oblasti psychiky, hubnutí a výživy, ale také pohybu se dozvíte v jejich knihách. Přijďte na autogramiádu spojenou s besedou a položte otázky ohledně hubnutí odborníkům na slovo vzatým!!

Milada Motlová, Vlasta Baránková - Český špalíček
17.11.2011

Milada Motlová, Vlasta Baránková - Český špalíček

Nevíte, jakou vybrat knihu pohádek pro své ratolesti? V knihkupectvích je plno pohádkových knih mezi kterými vás právě Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček určitě zaujme.

Bob Hartman - Nejhezčí pohádky z celého světa
17.11.2011

Bob Hartman - Nejhezčí pohádky z celého světa

Kniha je doporučená pro děti od 4 let a její podtitul je: Čtyřicet světových lidových pohádek pro čtení nahlas. Zkusila jsem tedy doporučený postup (číst pohádky nahlas dětem ve věku 4 a půl let) a úspěch se dostavil. Navíc se dětem líbí nejen samotné příběhy, ale také krásné ilustrace, kterých je v knize opravdu dostatek!