Nejnovější

Autogramiáda P.  Havlíčka a P. Lamschové 24.11. - prodejna bux.cz, Plzeň Plaza
18.11.2011

Autogramiáda P. Havlíčka a P. Lamschové 24.11. - prodejna bux.cz, Plzeň Plaza

Petr Havlíček je výživový poradce, kterého určitě znáte z pořadu Jste to, co jíte. Petra Lamschová je šéfredaktorkou časopisu Dieta. Aby mohl člověk zhubnout, nestačí jen držet dietu a sportovat určitou dobu, ale změnit celý svůj životní styl. Odpovědi na ty nejčastější z oblasti psychiky, hubnutí a výživy, ale také pohybu se dozvíte v jejich knihách. Přijďte na autogramiádu spojenou s besedou a položte otázky ohledně hubnutí odborníkům na slovo vzatým!!

Milada Motlová, Vlasta Baránková - Český špalíček
17.11.2011

Milada Motlová, Vlasta Baránková - Český špalíček

Nevíte, jakou vybrat knihu pohádek pro své ratolesti? V knihkupectvích je plno pohádkových knih mezi kterými vás právě Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček určitě zaujme.

Bob Hartman - Nejhezčí pohádky z celého světa
17.11.2011

Bob Hartman - Nejhezčí pohádky z celého světa

Kniha je doporučená pro děti od 4 let a její podtitul je: Čtyřicet světových lidových pohádek pro čtení nahlas. Zkusila jsem tedy doporučený postup (číst pohádky nahlas dětem ve věku 4 a půl let) a úspěch se dostavil. Navíc se dětem líbí nejen samotné příběhy, ale také krásné ilustrace, kterých je v knize opravdu dostatek!

17.11.2011

Michael Cunningham – Za soumraku

Kdybych měla jednou větou shrnout, o čem je kniha Za soumraku, řekla bych, že je to jakási sonda do nitra muže ve středních letech. Alespoň na mě tato kniha zapůsobila právě tímto způsobem.

17.11.2011

Harri Nykänen – Cesta černých ovcí

V záplavě severských thrillerů, kterou u nás rozpoutalo vydání veleúspěšné trilogie Milénium švédského spisovatele Stiega Larssona se objevil příběh, který bych spíše než thriller označila jako literární road movie. Navíc se sympatickým záporným hrdinou… tedy vlastně se dvěmi sympatickými zápornými hrdiny…

17.11.2011

Kathryn Stocketová – Černobílý svět

Kniha je hned na titulní straně označena za bestseller: 2 milióny prodaných výtisků, 100 týdnů v žebříčku bestsellerů The New York Times. Někoho to může trochu odradit, jiného zase přilákat. Každopádně tato kniha stojí za přečtení, a věřte, že vás přinutí také k nemalému zamyšlení.

15.11.2011

Stephen King - Řbitov zviřátek

Řbitov zvířátek byl první knihou Stephena Kinga, která se mi dostala do ruky a to poté, co jsem viděla filmovou verzi tohoto příběhu. Můžu s naprosto klidným svědomím říct, že kniha je mnohem lepší, než film.

Buxíkova dílna - OC Novodvorská Plaza - listopad
15.11.2011

Buxíkova dílna - OC Novodvorská Plaza - listopad

Každé pondělí v listopadu se můžete přijít pobavit do prodejny bux.cz na Novodvorské, pro inspiraci si prohlédněte fotografie z velice vydařeného odpoledne 14. listopadu.

15.11.2011

Stephen King - Rose Madder

Kniha Rose Madder mistra hororu, Stephena Kinga zpočátku tak trochu "klame tělem", zprvu se zdá, že se nejedná o horor, ale o příběh ženy týrané vlastním manželem. King zde popisuje beznaděj mladé Rose, jež trpí ve svazku se sadistickým Normanem, žena snáší mužovo fyzické týrání, ale mnohem horší je utrpení její duše. Zdá se, že nedokáže manžela opustit, příliš se bojí jeho pomsty. Je totiž policista a mnohokrát jí řekl, že policisté jsou bratrstvo, před jejímiž členy se nikde neschová a kteří ji všude najdou.

25. listopadu v Paláci knih Luxor proběhla autogramiáda Václava Klause
14.11.2011

25. listopadu v Paláci knih Luxor proběhla autogramiáda Václava Klause

25. listopadu v Paláci knih Luxor proběhla autogramiáda prezidenta Václava Klause k jeho nové knize Evropská integrace bez iluzí.