Nejnovější

Liane Moriarty
20.11.2018

Gratulujeme k narozeninám - 2. polovina listopadu 2018

Venku bude stále častěji nevlídno, ale nám čtenářům to pranic nevadí. Alespoň je více času zachumlat se do deky a usednout ke knize. Dnes doporučujeme společenské romány nenápadné Australanky Liane Moriarty, výbornou fantasy tetralogii od mladého amerického spisovatele Christophera Paoliniho nebo vizi blízké budoucnosti dnešních USA od kanadské spisovatelky Margaret Atwoodové. Tito tři zmiňovaní se totiž všichni narodili v listopadu a my jim touto cestou přejeme hodně zdraví a inspirace.

Velcí umělci
16.11.2018

Akce: Krásné knižní dárky

Dnes u nás začíná akce na velké, krásné bibliofilie. Dárková vydání knih máme z celého našeho sortimentu možná vůbec nejraději, před Vánoci jich navíc vychází opravdu hodně. Zkuste se porozhlédnout v našem výběru - určitě najdete nějaký hodnotný dárek pro své blízké.

Mé nepálské lásky
09.11.2018

Křest knihy Michaely (Myshy) Gautam - Mé nepálské lásky

Srdečně Vás zveme na křest knihy Michaely (Myshy) Gautam MÉ NEPÁLSKÉ LÁSKY. Akce se uskuteční v pondělí 12. listopadu od 17 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské nám. 41. Knihu pokřtí Lucie van Koten.

Kříďák
05.11.2018

Recenze: C. J. Tudor - Kříďák

Křídoví panáčci spadají do stejné kategorie jako staré porcelánové panenky, klauni a lunaparky po zavíračce. Za slunného dne působí vesele a nevinně. Za špatného osvětlení, inu, to z nich chtě nechtě jde trochu strach...

Lisa Kleypas
02.11.2018

Gratulujeme k narozeninám - začátek listopadu 2018

V nezvykle přívětivém začátku listopadu přejeme vše nejlepší známému australskému detektivkáři, americké autorce historických romancí a vzpomínáme na duchovního otce legendy českých detektivek, kapitána Exnera.

Knihománie 2018
01.11.2018

Akce: Knihománie 2018

Jako každý rok, už je to tady! Ohňostroj knižních hitů v akci Knihománie bere trh útokem. Nejsilnější tituly roku pro čtenáře každého věku a zaměření najdete za skvělé ceny v nákupní galerii MALL.cz.

Inspektor Prevít
30.10.2018

Recenze: František Niedl - Inspektor Prevít

Ani ryba, ani rak. Inspektor Timothy Prévit je samorostlý detektiv staronové školy, který tak nějak přečnívá na všechny strany – a úplně nezapadá nikam.

Kryštof ADéHáDě
29.10.2018

Čtenářská recenze: Pavlína Brzáková - Kryštof ADéHáDě

Víte, jaké to je, když se vám vrací dítě ze školky o hladu a vy víte, že s tím nemůžete nic dělat? Že jste v očích ostatních z tisíce různých důvodů špatná máma...? Kryštof ADéHáDě je poutavou, do hloubky duše citlivou a upřímnou zpovědí, sledem myšlenek i časově po sobě jdoucích událostí, které zná každá máma dítěte se speciálními potřebami.

Anthony Doerr
23.10.2018

Gratulujeme k narozeninám - 2. polovina října

Tentokrát si připomínáme 45. narozeniny držitele Pullitzerovy ceny, výročí narození významného spisovatele a scénáristy a 49. narozeniny současné irské autorky.

Borgia
09.10.2018

Recenze: Alejandro Jodorowsky, Milo Manara - Borgia

Vraždy, intriky a smilstvo - aneb renesance, jak ji neznáte! Pokud jste toto dějinné období dosud vnímali jako epochu rozvoje kultury, umění a racionality, dekadentní rodinný klan Borgiů vás vyvede z omylu...