Akce

26. června v Paláci knih Luxor proběhl křest knihy: Helena Vondráčková - Každá trampota má svou mez -

Redakce (14.06.2012)
26. června  v Paláci knih Luxor  proběhl křest knihy:  Helena Vondráčková - Každá trampota má svou mez - 26. června v Paláci knih Luxor proběhl křest knihy: Helena Vondráčková - Každá trampota má svou mez -

Křest knihy Helena Vondráčková - Každá trampota má svou mez, proběhl v úterý 26. června od 16 hodin, kmotrou byla oblíbená herečka Jiřina Bohdalová a celou akci moderoval šarmantní speaker Libor Bouček.

Helena Vondráčková, držitelka mnoha domácích i mezinárodních ocenění a stálice naší populární scény, slaví v letošním roce významné životní jubileum.

Není vhodnější příležitosti ohlédnout se za celou životní a profesní drahou zpěvačky, která má na svém kontě více než 80 sólových alb, ale také téměř dvacet filmových, televizních a muzikálových rolí.

Její vzpomínky na dětství, rodinu, první krůčky v showbyznysu, pracovní i osobní partnerství a celou hvězdnou kariéru přinášejí i nové, překvapivé momenty. Zasvěceně je doplňuje Helenina sestra Zdena. Knížku, jejímž autorem je Petr Macek, doprovází velké množství dokumentárních fotografií.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde:

Zleva Zdena Boudová, sestra Heleny Vondráčkové, H. V. a Jiřina BohdalováHelena VondráčkováKřest provázel velký zájem médií a příznivců H. V., kteří
v dlouhých frontách čekali na podpis nebo společnou fotografii.
Zleva autor Petr Macek, Zdena Boudová, Helena Vondráčková,
Jiřina Bohdalová a Andreas Kaulfuss, generální ředitel EMG