28. listopadu proběhl křest knihy Jakuba Vágnera Můj život s rybami -

Redakce (27.11.2012)
28. listopadu proběhl křest knihy Jakuba Vágnera Můj život s rybami - 28. listopadu proběhl křest knihy Jakuba Vágnera Můj život s rybami -

Křest knihy Jakuba Vágnera Můj život s rybami, který se konal ve středu 28. listopadu od sedmnácti hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze se skutečně vydařil a fanoušci našeho nejslavnějšího rybáře (kterých přišlo skutečně hodně) si přišli na své.

Jakub Vágner je proslulý český sportovní rybář, držitel mnoha světových rybářských rekordů. Pro splnění svého snu – zmapování největších a nejvzácnějších sladkovodních ryb naší planety – procestoval kromě Antarktidy všechny kontinenty.

Jeho dobrodružná cesta za životní vášní začala zásadním životním rozhodnutím – přerušením nadějné hudební i atletické kariéry. Přes krušné začátky umývače nádobí v Austrálii se Jakub dostal až do prestižních televizních pořadů, a dokonce se stal sám jejich tvůrcem. Jeho příběh fascinuje a názorně ukazuje, že nic není nemožné, když je člověk ochoten překonávat překážky.

Knihu doplňují ohromující dokumentární fotografie.