4. února se konal křest knihy Rovnováha - Spojení práce a života:

Redakce (24.01.2014)
4. února se konal křest knihy Rovnováha - Spojení práce a života: 4. února se konal křest knihy Rovnováha - Spojení práce a života:

V úterý 4. února od 17:00 se v Praze v kavárně Paláce knih Luxor na Václavském náměstí konal slavnostní křest knihy Rovnováha - Spojení práce a života. Kmotrou knihy byla Barbara Nesvadbová.

James Cusumano prožil mnoho životů. Své úspěchy v zábavním průmyslu, vědě, řízení korporací a podnikání použil jako vzor, jehož prostřednictvím nám překládá mnohostranný návod k úspěchu, osobnímu naplnění a rovnováze. V názorné autobiografické knize Rovnováha: Spojení práce a života čtenářům nabízí postupy, které vedou nejen k vyšší produktivitě, ale i k celkově lepší kvalitě života.

Cusumano integruje cíle ze všech oblastí lidského života, aby nám ukázal, jak jsou osobní, duchovní i pracovní stránky života vzájemně propojeny a jak úspěch kterékoli z nich závisí na úspěchu těch ostatních. Zdůrazňuje, že vše musí být v rovnováze i s další nespornou zodpovědností: usilováním o udržitelnou budoucnost našeho světa.

Z této knihy může těžit každý, ať jde o zkušené ředitele podniků, či zaměstnance na počátku jejich kariéry. Cusumano v ní čtenářům vysvětluje, jak mohou poznat a probudit svou životní vášeň a individuální sílu, potřebné k nalezení smyslu své pouti. Poukazuje na to, jak je důležité objevit a využít své vrozené nadání, a vybízí ředitele podniků k tomu, aby své cíle realizovali prostřednictvím osobního i duchovního spojení se svou prací.

Křest knihy moderovala Larisa Francírková.

Program byl v angličtině, tlumočení odpovědí na otázky z publika však bylo zajištěno.

Internetové stránky Jamese Cusumana najdete zde.

Fotografie z akce:


James A. Cusumano, Inéz Cusumano, Barbara Nesvadbová (kmotra knihy), Bibiana Nesvadbová


Larisa Francírkovou – akci moderovala


Zleva – Nesvadbová, Cusumano, Francírková


A opět zleva – Nesvadbová, Cusumano, Francírková


.. ještě jednou: zleva – Nesvadbová, Cusumano, Francírková


James A. Cusumano a jeho čtenáři