Akce

Akce: Cesty do zámoří

Aleš Procházka (11.07.2018)
Na cesty do zahraničí Na cesty do zahraničí

Pokud letos míříte za hranice, hodí se přibalit nejen nějakou tu detektivku nebo křížovky – my osobně bez mapy, průvodce nebo kapesního slovníčku vůbec nevyrážíme. Připravili jsme pro vás akci na praktické knihy, které vám mohou v zahraničí vytrhnout nejeden trn z paty; nyní jsou za ještě lepší ceny než obvykle!

Naši akci na knihy o cestování najdete zde: https://www.bux.cz/listy/cestydozamori . Pozor, platí pouze do 31. července!

Pořádnou mapu nezastoupí žádná navigace ani GPS, zvláště když cestujete po vlastní ose. Nepotřebuje baterie ani internet, a navíc se do ní dají psát poznámky (i když my knihomolové píšeme jen zlehka a tužkou). U nás seženete všechno od orientačních map jednotlivých měst, vložených do průvodců, až po podrobný autoatlas celé Evropy.

Dorazili jste na místo určení bez úhony, ale nechce se vám trčet celé dva týdny v okolí hotelu? V širokém výběru průvodců určitě najdete nějaký nápad na aktivní trávení dovolené. Ať už jde o rybaření na Aljašce, nakupování v Paříži nebo slunění v Bulharsku, určitě o tom už někdo napsal průvodce.

Rukama a nohama se v krámku se suvenýry nejspíš domluvíte, ale rozhodně se vyplatí mít po ruce nějaký slovníček, ve kterém najdete alespoň nouzovou slovní zásobu. Cestovních slovníků máme celou řadu a obvykle za velmi výhodnou cenu. Ať už hledáte pláž, lékaře nebo toalety, slovník se hodí kdykoliv.

Ať už ale jedete kamkoliv, přejeme vám šťastné cesty a příjemný pobyt.