Akce

Akce: Edice světový bestseller

Aleš Procházka (16.05.2018)
Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem

Dnes na Buxu startujeme akci na tituly z Edice světový bestseller. Mezi těmito knihami, které se ještě před českým vydáním staly bestsellery v zahraničí, nenajdete žádné slabší kusy! Žánrový rozptyl je pořádně široký, ale jedno je jisté; stříbrná a zlatá pečeť na obálce znamenají prověřenou kvalitu.

Náš výběr toho nejlepšího z Edice světový bestseller najdete za výhodné ceny zde: https://www.bux.cz/listy/esb2018 Neváhejte, akce běží do konce května!

Mezi nejočekávanější novinky v edici určitě patří Žena, po které se slehla zem. Ve své druhé knize navazuje Lone Theilsová na loňský úspěch své prvotiny, Dívek z trajektu. Také zde se objeví novinářka Nora Sandová, která tentokrát pátrá po manželce prominentního íránského emigranta v londýnském podsvětí. Tam totiž byl manželský pár při útěku z Íránu rozdělen. Původně triviální pátrání se samozřejmě zvrhne a Nora se dozvídá informace, bez kterých by se ještě ráda obešla - a dostává se na místa, o jejichž existenci neměla tušení...

Opomenout nemůžeme ani dotisk Andělské hry, druhého dílu série Pohřebiště zapomenutých knih. Kolosální mystický příběh s prvky gotického románu, prodchnutý láskou k literatuře, se letos dočkal nového, čtvrtého pokračování - a následně také nového českého vydání s krásnými, graficky sjednocenými obálkami. 

Zní to jako klasická romance. Jennifer je mladá, single profesionálka, která žije v Londýně a není sama šťastná. Aidan by chtěl, aby šťastná byla, a rozhodne se jí vší silou pomoci. Problém je v tom, že není tak docela člověk... Aidan je, jednoduše řečeno, pokročilý modul umělé inteligence, který se učí na základě interakcí s uživateli a jde mu především o Štěstí pro lidi. Bohužel pro Jennifer - počítače neprosluly příliš rozvinutou emoční inteligencí.

To je ovšem jen malá ochutnávka, v ESB je určitě z čeho vybírat. Zkuste si prolistovat náš výběr, něco si tu zaručeně najdete.