Akce

Akce: Knihománie 2018

Aleš Procházka (01.11.2018)
Knihománie 2018 Knihománie 2018

Jako každý rok, už je to tady! Ohňostroj knižních hitů v akci Knihománie bere trh útokem. Nejsilnější tituly roku pro čtenáře každého věku a zaměření najdete za skvělé ceny v nákupní galerii MALL.cz.

Akční tituly z Knihománie 2018 u nás najdete zde: https://www.mall.cz/listy/knihy-akce

I když to píšeme skoro každý rok, také letos se v Knihománii sešly vyjímečně atraktivní knihy všech žánrů. Pokud hledáte nějakou krásnou publikaci, která by se krásně vyjímala pod stromečkem, ideálním kandidátem pro fanoušky detektivek je dárkové vydání povídek se slečnou Marplovou, a pro děti třeba dárkový komplet Roald Dahl a jeho fantastický svět.

Pokud preferujete romantiku, novinka od Táni Keleové-Vasilkové nazvaná Sítě z pavučin nebo moderní love story P. S. z Paříže vás určitě potěší. 

Jestli ovšem dáváte přednost napětí, vychází severská pumelice Lazar, špionážní thriller ve stylu Johna Grishama nazvaný Pohřešuje se prezident (který napsal skutečný prezident) nebo Ostrý řez (tedy nový Jeffery Deaver). 

Nebere vás beletrie? V Knihománii najdete také poutavou autobiografii Petera Sagana nebo kuchařky od dvou českých gastronomických legend, Zdeňka Pohlreicha a Romana Vaňka

To zdaleka není všechno, ale do článku by se nám všechny knihy v akci nevešly. Tohle jsou možná největší knižní pecky roku, takže pokud ještě netušíte, co pod stromeček, Knihománie vás určitě podrží.