Akce

Akce: Krásné knižní dárky

Aleš Procházka (16.11.2018)
Velcí umělci Velcí umělci

Dnes u nás začíná akce na velké, krásné bibliofilie. Dárková vydání knih máme z celého našeho sortimentu možná vůbec nejraději, před Vánoci jich navíc vychází opravdu hodně. Zkuste se porozhlédnout v našem výběru - určitě najdete nějaký hodnotný dárek pro své blízké.

Akci na velké krásné knihy u nás najdete až do 30. listopadu zde: https://www.mall.cz/listy/knihy-akce

Knihy jsou u nás vnímány v podstatě jako luxusní zboží, ideální jako dárek pro rodinu a přátele - také proto velká část knižní produkce v ČR vychází v pevné vazbě, s ilustracemi, na kvalitním papíře a s profesionální redakční prací. Není se čemu divit, jen málokterý dárek může být osobnější. Zatímco takový dárkový koš se vybírá velmi snadno a třeba šperky nebo kosmetika o něco obtížněji, u knih je třeba dotyčného znát opravdu dobře. 

Přesně pro tyto příleživosti také vycházejí bibliofilie, které jdou ještě o krok dál. Velké, krásné knihy, které vznikly jen díky nadšení a ohromnému úsilí celé řady autorů, jsou od začátku zamýšlené jako ideální dárky pro výjimečné příležitosti. Zkuste se porozhlédnout, pokud zatím tápete nad dárkem pro někoho, kdo už má úplně všechno! Naše akce trvá do 30.11.2018.