Akce

Akce: Perfektní literární Vánoce

Aleš Procházka (05.12.2018)
Advent začíná Advent začíná

Jestli nebydlíte na samotě v horách a nevyhýbáte se lidem jako čert kříži, vánoční frmol už jste museli postřehnout. Pokud ještě nemáte vybrané dárky, nyní nastal nejvyšší čas - knižní Ježíšek bývá v druhé polovině prosince notoricky zaneprázdněný! Odkazy na perfektní literární dárky naleznete níže.

Vánoce jsou určitě nejlepší v dětství. Nelezou tolik do peněz, netýká se vás stres a rodičům udělá radost i podomácku vyrobená šperkovnice z krabiček od sirek nebo sádrový otisk vaší ruky. Pro dospělé je to ovšem s dárky o něco obtížnější, zvláště pokud chcete dětem pořídit něco zajímavého na čtení; tím spíš, že moderní doba literatuře moc nepřeje. Zamysleli jsme se a vybrali knihy, které podle nás neskončí okamžitě v hlubinách rodinné knihovny. Zkusili jsme pokrýt všechny věkové kategorie (od nejmenších po Young Adults), všechny cenové kategorie (od 39 Kč po 1 500 Kč) a všechny žánry (od leporel přes pohádky až po fantasy). Garantujeme, že něco vyberete.

https://www.mall.cz/listy/nase-knizni-tipy

 

Na dárkové knihy jsme sice před nedávnem měli akci, letos ale panuje naprostý přetlak překrásných velkých (nebo i jen pečlivě upravených) knih. Vychází toho opravdu hodně, situace se mění každým dnem a bylo nám líto, že by se na některé zbrusu nové knížky vůbec nedostalo místo. Pokud zvažujete, co pořídit známým bibliofilům pod stromeček, s malinko náročnější četbou v pěkném kabátku určitě uspějete. 

https://www.mall.cz/listy/knizni-tipy

 

Tápáte v úplných temnotách a netušíte, co koupit? Víte jen, že by to mělo být něco na čtení? Právě pro vás jsme připravili náš vánoční mix, ve kterém najdete ty největší hity letošní sezóny. S těmi rozhodně vedle nešlápnete.

https://www.mall.cz/listy/knihy-akce