Akce

Akce: Slavní detektivové

Aleš Procházka (21.06.2018)
Cigaretka na dva tahy Cigaretka na dva tahy

Detektivky jsou dlouhodobě v kurzu a není se čemu divit! Jen málokterý žánr se těší takové oblibě u všech čtenářských skupin, nehledě na věk, výši příjmu či vzdělání. Na Buxu jsme pro vás připravili akci na detektivky, thrillery a krimi, ve kterých hrají prim charismatičtí a více či méně geniální vyšetřovatelé. Podrobnosti čtěte dále!

Naši akci na knihy, při kterých se vám zavaří závity a na zádech naopak příjemně zamrazí, u nás najdete zde: https://www.bux.cz/listy/slavnidetektivove

Neváhejte, akce platí pouze do 6. července!

Nic není na relax u vody nebo na chatě lepší než nějaká ta důmyslná vraždička nebo dvě (v případě severských a amerických autorů občas až sedmnáct), nějaký sympatický ztroskotanec nebo nečekaný hrdina v hlavní roli a příběh, který vás buď provede celou řadou zajímavých (ač nepříliš přitažlivých) míst, nebo vás naopak uvězní do uzavřené místnosti, kde by pátrání po vrahovi mělo být o něco snazší. Nebo snad ne? To už necháme na vašem zvážení.

A na jaké detektivy se můžete těšit? Nu, v žádném výběru z detektivek nesmí chybět klasici žánru, jako jsou slečna Marplová, Hercule Poirot, Sherlock Holmes, komisař Maigret, Steve Carella nebo soudce Ti. Krom toho ale přinášíme (a kde to šlo, také zlevňujeme) knihy s moderními drsňáky a elegány zahraniční i tuzemské provenience; mimo jiné je tu třeba Harry Hole, Joona Linna, kapitán Exner nebo inspektor Gamache. Pokud hledáte kvalitní a napínavé čtení na letní volno, určitě něco najdete!