Akce

Akce: Strašidla nejstrašnější

Mall.cz (22.10.2019)
To - Stephen King To - Stephen King

Stíny se protahují, večery prodlužují, ulice halí při cestě z práce zlověstná hustá mlha. Blíží se Dušičky, den, kdy vzpomínáme na naše bližní, ale jinak je v pochmurném příšeří příjemnější zůstávat doma. Musíme se přiznat, že večery s nějakým pořádně strašidelným thrillerem nebo hororem, u lampičky mimo dosah kvílící meluzíny a s šálkem čaje po ruce patří mezi naše nejoblíbenější z celého roku. Užijte si dušičkovou atmosféru ve společnosti nejstrašlivějších knih, které jsme pro vás dokázali vyšťourat!

To nejlepší hrůzyplné čtení u nás najdete za příjemné ceny zde. Akce platí pouze do konce října 2019.

 Ať už preferujete lehké mrazení na zádech, pořádnou husinu a nebo rovnou napínáky, po kterých budete chodit spát s rozsvícenou lampičkou, můžete si být jistí, že pro vás něco vymyslíme. Od moderních autorů jako jsou Jeffrey Deaver, Graham Masterton nebo Peter May přes velikány žánru v zastoupení H. P. Lovecrafta nebo Edgara Allana Poea, až po živoucí klasiky jakými je Stephen King nebo Dan Simmons, v našem výběru najdete děsuplné napínáky dle vašeho vkusu. 

Doporučuje se nám jen obtížně, ale kdybychom měli vypíchnout některé z neprávem přehlížených autorů, výborná je třeba novinka Nejsem živá od Anne Frasierové, Terapie od Sebastiana Fitzeka (ta pro autora znamená odklon od slasherů k psychologickému teroru) nebo Mrchožrout od Jacka Heatha, který svým tématem evokuje slavnou sérii o Hannibalu Lecterovi. 

Přejeme příjemné a pohodové prožití konce října - před vánočním shonem jde, přinejmenším pro nás, o posledních několik dnů klidu a míru.