Akce

Akce: Ženy píšou

Iva Pikolonová (11.09.2017)
Než odejdeš Než odejdeš

V nové akci na Buxu představujeme knihy nejlepších spisovatelek současnosti. Ať už se jedná o moderní klasiku nebo žhavé novinky, beletrii nebo literaturu faktu, romantiku nebo thrillery, zde vedle určitě nešlápnete. Vynikající díla, pod kterými je podepsána některá z českých nebo světových autorek, vás doslova přikovají ke stránkám. Chcete vědět více? Čtěte dál!

A jaká zvučná jména vám chceme v naší slevové akci představit? Např. záhadnou Elenu Ferrante, jejíž pravá totožnost je stále obestřena tajemstvím (https://www.bux.cz/spolecenske-romany/genialni-pritelkyne-2-pribeh-noveho-jmena), dále Pawlu Hawkins s literární senzací roku 2015 Dívka ve vlaku (https://www.bux.cz/spolecenske-romany/divka-ve-vlaku-1), nositelku ocenění nejlepší norské knihy v žánru sci-fi a fantasy Siri Pettersenovou (https://www.bux.cz/sci-fi/havrani-kruhy-2-plisen), dvojnásobnou držitelku prestižního britského ocenění Romantic Novel od The Year Jojo Moyesovou (https://www.bux.cz/romantika/zivot-po-tobe-1) nebo kanadskou spisovatelku Joy Fieldingovou, která se zaměřuje především na psychothrillery s výraznými ženskými hrdinkami v okamžiku životní krize (https://www.bux.cz/spolecenske-romany/knizni-komplet-joy-fieldingova).

Z českých prozaiček nesmí být opomenuta Anna Bolavá (cena Magnesia Litera za román Do tmy - https://www.bux.cz/ceska-soucasna/ke-dnu), autorka příběhu Žítkovské bohyně o ženské duši a umění magie Kateřina Tučková (https://www.bux.cz/historicke-romany/vyhnani-gerty-schnirch-1), pisatelky románů s historickou tematikou Ludmila Vaňková (https://www.bux.cz/historicke-romany/lucemburkove-rozdel-a-panuj-1) a Hana Marie Körnerová (https://www.bux.cz/historicke-romany/znameni-jednorozce-2), nebo vtipem a životními moudry sršící Halina Pawlowská (https://www.bux.cz/humor-satira/manual-zrale-zeny-1). 

Kdo hledá TOP příběhy ze současnosti, laskavý humor, kvalitní historickou látku nebo mrazivý thriller od nejlepších spisovatelek současnosti, nechť navštíví stránku: http://bit.ly/bux-zeny