Akce

Autogramiáda Anife Hassan Vyskočil

Redakce (30.01.2015)
Autogramiáda Anife Hassan Vyskočil Autogramiáda Anife Hassan Vyskočil

Ve čtvrtek 5. února se konala autogramiáda Anife Hassan Vyskočil k vydání její neobvyklé kuchařské knihy To jsem já, Anife. Akce proběhla v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze.

Anife podepisovala svoji první kuchařskou knihu s názvem „To jsem já, Anife“. Kromě receptů z nejrůznějších exotických kuchyní obsahuje výpravná kniha nesčetné příběhy z cest, ale i historky ze soukromého života Anife. Zachovává také Anifin svérázný přístup k českému jazyku s výrazy jako jsou kokurky nebo měsíčníky.

Anife ve své knize postupně představuje střípky z kuchařského umění a životního stylu Maroka, Tuniska, Bosny, Turecka a svého rodného Bulharska. Díky její radosti ze života, neutuchající lásce k vaření a svéráznému stylu se v knize „To jsem já, Anife“ čtenáři nabízejí jedinečné, nejen kulinářské zážitky. Poutavé příběhy, recepty a fotografie lákají k vaření, ochutnávání i cestování.Fotografie z autogramiády:

Anife ochotně pózovala. Její rudá rtěnka a doplňky v červené barvě dokonale ladily s obálkou knihy

Anife Hassan Vyskočil s moderátorkou autogramiády Markétou DaxnerovouAnife měla skvělou náladu, kterou přenesla na všechny kolemDošlo i na čtení ukázkyPodepisování....Nešetřila úsměvy...