Aktuality

Autogramiáda Karolíny "Katchaby" Hrubešové

Aleš Procházka (28.08.2018)
Recept(y) na zhubnutí Recept(y) na zhubnutí

Zveme vás na autogramiádu Karolíny "Katchaby" Hrubešové, která se uskuteční 13. 9. 2018 v Praze. Na akci představí svou novou knihu, Recept(y) na zhubnutí - Cesta za krásným motýlem.

Knihy (a nově i praktický diář) od Katchaby u nás za výhodné ceny najdete zde: https://www.bux.cz/autor/383891-hrubesova-karolina-katchaba

Bližší informace o autogramiádě najdete zde: https://www.databazeknih.cz/udalost/autogramiada-karoliny-katchaby-hrubesove-664

Akce autorky, která si svými efektivními a jednoduchými radami na snížení hmotnosti získala tisíce sledujících na Facebooku, se koná v knihkupectví Kosmas v pražské Sokolovské ulici, č. 394/17, od 17:30. 

Coby foodbloggerka klade Katchaba důraz především na pravidelné a zdravé stravování. Za první rok dodržování své vlastní diety shodila na 33 kilo, a to bez jo-jo efektu, který je častým společníkem drastických omezení jídelníčku. I v nové knize nazvané Recept(y) na zhubnutí se zaměřuje na přípravu lehkých a chutných jídel, která vám pomohou převzít kontrolu nad vlastním tělem - najdete jich zde 130! Kromě toho se autorka zabývá také "psychologií obezity", studiem chování a psychiky lidí s nadváhou a správným přístupem k řešení problémů s váhou. Pokud plánujete něco málo shodit na příští rok do plavek, je určitě jednodušší začít již nyní - za celý rok se toho dá stihnout více než když začnete od prvního ledna.