Aktuality

CONiáš 2018 - pozvánka na akci

Aleš Procházka (11.09.2018)
CONiáš 2018 CONiáš 2018

Po roce se opět koná (respektive, coná) jednodenní setkání fanoušků fantasy, CONiáš 2018! Podrobnosti čtěte v článku.

CONiáš se 22. 9. uskuteční v malém sále Ústřední knihovny na Mariánském náměstí v Praze, bohatý program můžete očekávat od 10:00 do 20:00. Více informací o akci najdete zde: https://www.mlp.cz/cz/projekty/akce/conias/2081-netuctovy-conias/

Nemusíte se bát dorazit – budete totiž pod ochranou hrdinů, protože právě hrdinství je téma, které celý program spojuje. Těšit se můžete na vše tradiční, co máte na conech rádi – zajímavé přednášky, skvělí lidé, bohatý doprovodný program. Chybět nebude třeba tradiční Fantastický den pro výměnu knih.

Poslechnout si můžete Jirku Procházku, Karla Doležala, Františku Vrbenskou, Lucii Lukačovičovou, Pavla Bareše, Tomáš Bandžucha a další. Pozvali jsme zahraničního hosta: z Chorvatska zavítá autorka fantasy knih Ana-Marija Posavec, a představí román Vincent, který letos vyjde v češtině. Dozvíte se tak, jak je to s hrdiny i za našimi hranicemi.

Chybět nebudou ani křty nových knih (Tři kapitáni od Strak na vrbě), vyhlášení výsledků literárních soutěží (Tovaryši kalamáře i Rokle šeré smrti) a tím zdaleka překvapení nekončí. Nebojíme se, jsme hrdinové, a kráčíme vstříc velkým výzvám. Dvanáctý CONiáš rozhodně nebude dvanáctý do tuctu!

Vstupné: S platným průkazem do Městské knihovny v Praze zdarma, jinak 80,–