Knihy, které pod stromeček zaručeně doletí

Mall.cz (15.11.2019)
Nůž Nůž

Je to situace, kterou sice známe všichni, ale docházet by k ní nemělo. Na adventním věnci hoří čtyři svíčky, koledy hrají pomalu i v rockových klubech, v kádích na chodníku se kapři mačkají jako sardinky - a dárky pořád nikde. Ježíšek rok co rok očividně nestíhá, tak jsme se mu letos rozhodli jít trochu naproti. Připravili jsme pro vás dvacet knih, které k vám i v sezóně dorazí bleskurychle a střelhbitě!

Všechny knihy, které letí přímo k vám, u nás naleznete ZDE.

Doprava je každoroční zádrhel, se kterým se potýkají všechny elektronické obchody. Často jsou v tom navíc nevinně - zboží sice vychystají včas, ale zasekne se u dopravce, který má větší zpoždění než uvádí. Vyřešit jsme se to rozhodli elegantně - na zkoušku jsme si vzali přímo na sklad dvacet bestsellerů, ze kterých si určitě vyberete perfektní dárky. Ať už vaši blízcí preferují severské detektivky, nějakou tu romantiku nebo rady do kuchyně, zkusili jsme vybrat to nejlepší, co je na trhu momentálně k dispozici. U těchto titulů se o dopravu stará přímo Mall, který je na větší objemy zboží zvyklý a expedici zvládá lépe. Pokud se tento způsob prodeje osvědčí, zvážíme v budoucnu také jeho rozšíření.

V tuto chvíli můžeme na tituly v tomto výběru garantovat doručení do druhého dne. Pokud by se délka doručení měla v průběhu sezóny měnit, určitě vás o tom budeme informovat.