Křest knihy "Ohnivý kuře"

Redakce (13.09.2016)
Křest knihy "Ohnivý kuře" Křest knihy "Ohnivý kuře"

Pos záštitou televize Prima a nakladatelstvím Ikar se 15. září 2016 konal křest knihy Ohnivý kuře. Knihu plnou receptů pokřtili oblíbení herci a herečky ze stejnojmenného seriálu.

foto zdroj Prima FTV

Vlevo dole: Ivy Hoang, Karolína Lipowská, Kristýna Leichtová, Regina Řandová, Lucie Polišenská
Vpravo nahoře: Pavel Batěk, šéfkuchař Radek Šubrt, šéfkuchař Titus Eliáš, Viet Anh Doan, šéfkuchař Jan Punčochář, Mirek Šimůnek


Kniha obsahuje 80 originálních receptů. Uvařili je Mike a Burák, bohem nadaní kuchaři, nebo Manka, vynikající kuchařka české klasiky, či Malvína, která dává přednost zdravému stravování. A můžete ochutnat i pravé vietnamské pokrmy Lia, majitele večerky. Někdy se možná pustíte i do moderních úprav šéfkuchaře Hotelu Grand, Roberta Dražana. Rozhodně ale při jejich přípravě neztratíte humor stejně jako oblíbení hrdinové gastroseriálu TV Prima.

„Vydání této knihy receptů je přirozeným vyústěním tolik oblíbeného seriálu. Díky němu se diváci i herci učí novým receptům, kterými pak obohacují svůj domácí jídelníček. Věřím, že kniha bude stejně oblíbená jako seriál! Vždyť láska prochází žaludkem, tak dopřejme žaludku lahodné pokrmy našich seriálových postav,“ říká s úsměvem na tváři odborný poradce vaření a spolutvůrce seriálu Ohnivý kuře Ivan Vodochodský.