Křest knihy Továrna na debilno 2

Aleš Procházka (27.11.2018)
Továrna na debilno 2 Továrna na debilno 2

Srdečně vás zveme na křest druhého dílu satirické knihy Továrna na debilno, který se uskuteční 29. 11. 2018 v Praze. Podrobnosti níže...

Těžce nekorektní politickou satiru Továrna na debilno 2 naleznete u nás za výhodnou cenu.

Křest sbírky třaskavých článků, po okraj narvaných nevybíravým politickým humorem, se bude konat od 17:00 v pražském Grand Café Orient (Ovocný trh 19, Praha 1). Zatímco první díl vydali autoři vlastním nákladem s lví pomocí fanouškovské komunity, druhý díl již vychází v nakladatelství Listen. Na rozdíl od prvního dílu by měla druhá kniha, podle prohlášení samotných autorů, obsahovat souvislý příběh. 

Dominik Landsman je českým čtenářům známý především jako autor čtyř knih ze série Deníček moderního fotra a dobrodružné dětské knížky Lapuťák a kapitán Adorabl. Na poli humoristického románu sice zůstává, ale dryáčnická a nemilosrdná Továrna na debilno vyznává zcela jiný (černější) odstín humoru, než jeho dosavadní tvorba. 

TMBZ (alias Tomáš Břínek) je autorem skandálních koláží, kterými byly doprovázeny již články na Facebooku. Tam totiž Továrna na debilno začínala. Krom toho je nadaný designér velmi aktivní na sociálních médiích, především na Facebooku a Instagramu.