Akce

Nemáme jen knihy - akce do 20. listopadu

Aleš Procházka (06.11.2017)
Paulo Coelho - Svoboda Paulo Coelho - Svoboda

I když to připouštíme neradi, nejen čtením živ je člověk. Na Buxu prodáváme spoustu krásných diářů, kalendářů, společenských her, hudby a dalších věcí, bez kterých se člověk tak nějak neobejde, ale obvykle u nás zůstávají trochu ve stínu záplavy knížek. Bylo nám to líto, a tak jsme pro vás připravili (a zlevnili) malý, ale reprezentativní výběr z neknižního zboží, který ke konci roku určitě oceníte!

Celý akční výběr neknižního zboží najdete do 20. listopadu tady.

Kalendářů a diářů máme přehršle a bylo těžké vybrat jich jen pár - budou vás, koneckonců, provázet celým příštím rokem. Určitě se hodí porozhlédnout v sekcích s kalendáři a diáři i na vlastní pěst, nás zaujal třeba diář s citáty Paula Coelha, oblíbený kalendář naivní umělkyně Ivy Hüttnerové nebo melancholicky zadumaný kalendář s grafikami Bohuslava Reynka.

Minulý týden jsme zařadili do sortimentu žhavou novinku. Nová sběratelská hra Scratch Wars vzala Čechy útokem a jsme hrdí, že se nám ji podařilo získat. Chytlavá a nebezpečně návyková karetní hra má (třeba oproti Pokémonům nebo Magicu) výhodu v tom, že na hraní stačí jedna karta bojovníka, jedno kolečko zbraně a počítadlo životů - na sběratelské karetní hry nevídáno, neslýcháno. Všechny karty mají navíc QR kódy, díky kterým lze přes mobilní aplikaci hrát i online! Hra je kompletně v češtině, takže si zahrají opravdu všichni. Kartičky Scratch Wars najdete zde.

Tím s hraním ovšem nekončíme. Párty Alias je oblíbená společenská hra, která již léta zachraňuje amatérské kuchtíky v pořadu Prostřeno. Není se čemu divit - tahle hra se líbí všem! U nás ji najdete zde. Pokud máte tvůrčí vlohy (nebo o žádných netušíte a chtěli byste po nich zapátrat), máme Dixit. Netradiční vypravěčskou hru, která vás doslova pohltí a nikdy neomrzí, máme tady. A konečně, pro fanoušky fantasy tu máme opravdovou lahůdku. Epická desková hra Warhammer Quest kombinuje pompézní dobrodružství ze světa Warhammeru s dosud nevídaně jednoduchým systémem. Zapomeňte na hromady křehoučkých figurek a třicet druhů žetonů, Questu se podařilo epické dobrodružství vtěsnat do balíčku karet a několika málo tabulek. Nyní tedy můžete mlátit skřety a dobývat poklady i na cestách.

Chcete si spíše zrelaxovat a akce vám nic neříká? Snadná pomoc, vybrali jsme krásné omalovánky pro dospělé, který neudělají ostudu ani pod stromečkem. Za všechny bychom vypíchli třeba originální Pixel Art nebo velkou Zlatou knihu relaxačních omalovánek, která vám rozhodně chvíli vydrží.