Recenze

Sex takový, že spadne panelák!

Redakce (08.10.2010)
Sex takový, že spadne panelák! Sex takový, že spadne panelák!

Udělejte si z bytu erotické hřiště a proměňte nudná místa domácnosti v kulisy chlípného představení. Vášní se pod vámi zatřese zem.

A pračka, schody a vana...
Ze všech stran slyšíte, že když budete často zkoušet nové erotické triky, nuda se vaší ložnici a celému vztahu vyhne obloukem. Sex si můžete celkem snadno opepřit už jenom ^r tím, že změníte místo činu. Jakmile na nevinné kusy nábytku začnete pohlížet jako na žhavé kulisy, hned se vám v hlavě začnou rojit nové erotické nápady. Je vzrušující, když si můžete říct „Tady jsme to ještě nedělali." „Proměnlivost je základem zajímavého sexuálního života," podotýká spisovatelka a sexuální poradkyně Kateřina Janouchová, autorka Kniha o orgasmu (vydal Ikar). Vezměte ji za slovo a vyzkoušejte polohy šité na míru jednotlivým částem domácí výbavy. Byla by škoda zanevřít na postel, a proto je jedna z chlípných pozic stvořená právě pro dovádění na matracích. Uvidíte, že vás milování v horké vodě, na studených schodech nebo třeba na chladném kuchyňském pultu rozpálí víc než už tisíckrát zopakované rajtování v peřinách. Pro začátek si vášnivě označkujte následujících osm míst a pak si třeba začněte hledat vlastní výbušné kulisy. O kuchyni od teď přestanete uvažovat jen jako o místě, kde se vaří a myje nádobí.

Peprné schody

Klekněte si před partnera na schodiště tak, abyste byla o stupeň nebo dva nad ním.
Opřete se o dlaně a požádejte milého, aby vás při pronikám pevně držel za boky. Tip: Když se víc prohnete v zádech a skloníte trup blíž ke schodišti, milenec se do vás dostane hlouběji. V téhle poloze penis přesně zacílí na váš bod G a otře se o něj při každém průniku, takže budete brzy úpět rozkoší. Vašeho dobyvatele potěší, že se do vás může nořit víc a lépe, než když ležíte na zádech.

Chlípné vaření

Lehněte si na záda na kuchyňský pult nebo na jídelní stůl tak, abyste měla boky na samém kraji desky. Až k vám milenec přistoupí, zvedněte nohy - stehna s tělem budou svírat pravý úhel.
Lýtka opřete partnerovi o hruď a požádejte ho, aby vás chytil za kolena nebo kotníky (podle toho, co je vám příjemnější). Až do vás vstoupí, může nohama podle libosti pohybovat jako nůžkami, takže je budete mít jednou doširoka roztažené a pak zase pevně zkřížené.
Se zkříženýma nohama si připadáte užší a naprosto vyplněná, což řadu žen silně vzrušuje. Vnitřní strany sevřených stehen vám navíc budou dačit na klitoris a slastné tření vás zanedlouho přivede na pokraj extáze. Pokud nohy pro změnu široce rozevřete, partnerovo kopí do vás pronikne hlouběji a začne se vám otírat o děložní hrdlo, což je nesmírně cidivé místo. Předěl mezi děložní dutinou a pochvou je protkaný nervy, a když se při sexu dráždí, může vám zařídit obzvlášť prudkou slast. Ale pozor: Jesdižese milý nechá unést vášní a začne přirážet moc drsně, může vás busem penisu do supercidivého děložního krčku bolet. Jednoduše dejte nohy zase blíž k sobě a partner se do vás už tak hluboko nedostane. Využijte toho, že vám muž v téhle poloze dobře vidí na ňadra, a rozehrajte s nimi smyslné představení. Prohněte záda, aby vám poprsí vyzývavě čnělo dopředu, nebo si rozkošnicky mněte bradavky.

Slastná vana

Napusťte do vany teplou vodu a požádejte partnera, aby se v ní vleže uvelebil. Vlezte do vany až po něm, dřepněte si nad něj čelem k němu a pomalu klesejte na natěšený penis. Pak by měl milý napřímit záda, abyste proti sobě seděli jako na obrázku. Držte se navzájem za kolena a jemně se pohupujte dopředu a dozadu. Voda vás bude trochu nadnášet, takže se k orgasmu prokolébáte úplně bez námahy.
Stav beztíže ve vaně je jako stvořený pro večery, kdy toužíte hlavně po něze a romantice. V teplé vodě se oba uvolníte a budete se cítit sexy. Navíc ve vaně máte omezenou možnost pohybu, takže místo střídání poloh budete muset zapojit fantazii a soustředit se na nejrůznější hlazení, oždibovám, dráždění a líbám. Těšte se na mnohem pomalejší doutnání, dlouhé očekávání a pozvolný nástup slasti. Pokožku vám kromě partnerových dlaní bude laskat ještě voda a její šplouchám vám připomene bezstarostnou atmosféru dovolené. Taky už se nemůžete dočkat, až se ponoříte? Tip: Voda smyje vaše intimní šťávy, takže nejspíš budete potřebovat lubrikační gel. Měl by být spíš silikonový než s obsahem oleje, aby ho voda nerozpustila.

Dveře do ráje

Sex vestoje je náročný a pro samé balancování se ani nemůžete pořádně poddat rozkoši. Když ale využijete rám dveří jako oporu, problém s rovnováhou vyřešíte a můžete se soustředit jenom na své pocity. Stoupněte si proti sobě. Partner se zády opře o rám a pokrčí kolena, aby měl pánev tak nízko, že do vás pohodlně vstoupí. Pevně vás chytne za zadek a pak se pomalu napřímí. Jak polohu ještě vylepšit? Když se trochu zakloníte, při každém přiražení se vám milý otře pánví o poštěváček. A pokud zvednete jednu nohu a opřete se mu patou o zadek, dostane se do vás hlouběji. Aby do vás muž mohl pronikat energičtěji, může se jako na obrázku opřít jedním chodidlem o zárubeň dveří. SJH1 Milování vestoje mezi dveřmi ložnice se skvěle hodí pro chvíle, kdy jste oba tak rozpálení, že ani nestačíte dojít k posteli. Spousta žen potřebuje k orgasmu nejen správné fyzické dráždění, ale také pikantní představy. A při dovádění vestoje se vám nejspíš chlípná fantazie rozjede na plné obrátky.
Spokojený bude i váš drahý, který si bude připadat jako silný a mocný samec.

Pohovková jízda

Ohněte se o bok pohovky, napněte nohy, prohněte záda, vyšpulte zadek do výšky a skloňte hlavu. Milenec si vás vezme zezadu.
M Penis do vás bude pronikat v neobvyklém úhlu, totiž směrem dolů. Pro milence to bude úplně nová zkušenost a vy zapředete blahem, protože vám bude v intimní komnatě dráždit dvě citlivá místa najednou. Penis v téhle poloze zevnitř masíruje klitoris a má přístup také k bodu G. Užijete si pravý orgastický koktejl!

rtrghr

Postelové planutí
Tuhle smyslnou polohu si nejlíp vychutnáte na matracích, protože ležíte na břiše a potřebujete mít pod sebou něco měkkého. Pohodlně se natáhněte, rozevřete stehna a požádejte drahého, aby roztáhl nohy ještě víc než vy, nalehl na vás a nadlehčoval se na kolenou a loktech. Jakmile do vás kopí vklouzne, přitiskněte nohy co nejvíc k sobě. Dotýkáte se celými těly, takže si užijete spoustu něhy a mazleni. Hlavní trik ale spočívá v tom, že máte stehna těsně u sebe, a tím pádem v sobě držíte penis pevně uvězněný. Takhle slastné tření jste ještě nezažila! Milenec bude v pevném sevření vzrušením bez sebe a vás zase bude dráždit, jak vám smyslně vzdychá do ucha. Navíc ve vás nemůže rychle pumpovat, dovolené má jenom mírné pohupování. Ááách.

Zatraceně horká žídle

Odsuňte od jídelního stolu židli a usaďte na ni partnera. Vyhoupněte se mu na klín čelem k němu.Zatímco vás bude za boky nebo ramena přidržovat, abyste nespadla, zvedněte mu nohy na ramena. Pomalu se zakloňte a opřete se dlaněmi o podlahu. Muže ohromí úchvatný výhled na vaše ňadra i klín. Odhalujete mu úplně všechno a buďte si jistá, že využije příležitosti a bude se vás dychtivě dotýkat. Naveďte ho například na bradavky, na klitoris, na vnitřní stranu stehen. Pokud toužíte po větších dávkách laskání, budete spokojená. Vy se na něm mezitím jemně kolébejte a užívejte si pomalý příchod vyvrcholení.

Špinavé prádlo

Sedněte si na pračku a zapněte ji, aby pořádně vibrovala. Partner si stoupne čelem k vám a vstoupí do vás. Chytněte ho kolem krku a požádejte ho, aby vás pevně držel za boky. Nohy nechtě viset volně dolů nebo mu je opřete o ramena. Chlípné řádění na pračce nebo sušičce prádla se skvěle hodí pro rychlovku před cestou do práce nebo před odchodem na večírek. Drnčení pod zadkem vás bleskově rozparádí a nesmírně vzrušující je i pocit, že používáte nudný domácí spotřebič ke chlípným účelům. Uvidíte, že do cíle oba dorazíte v rekordním čase.

29.9.2010  Cosmopolitan  str. 52  Sex & láska