Aktuality

Tipy na knížky za vysvědčení

Mall.cz (25.06.2020)
Bez frází a bez jůtubu Bez frází a bez jůtubu

Nevíte, jak odměnit děti za vysvědčení? Kniha je sázka na jistotu!

Je za námi nejspíš nejzvláštnější školní rok, jaký jsme zažili. Obavy školáků se naštěstí nenaplnily a na tři měsíce bez vyučování nedošlo. Zítra se budou rozdávat vysvědčení za pololetí, ze kterého žáci ve škole mnoho času nestrávili.

Učitelské sbory napříč celým Českem se k nečekané situaci postavily čelem a zasloužily se o to, aby na výuku určitě došlo. Kdo ví, některým žákům možná dokonce nucená karanténa pomohla s prospěchem (a poznámek se určitě také rozdalo méně; přinejmenším se nemohl nikdo vymlouvat, že zapomněl úkoly doma). Věříme tedy, že vysvědčení letos dopadla dobře – a že si všichni žáci zaslouží pořádnou odměnu!

Jestli máte doma malého sportovce, novinka Bez frází a bez jůtubu mu (nebo jí) určitě udělá radost. Knížka Dominika Landsmana (aka Moderního fotra) navazuje na jeho knížky pro děti a představuje digitální generaci zábavu takříkajíc „offline“. Uvidíte, že se budou bavit i bez jůtubu!

Pokud ale děti bez internetu nedají ani ránu, máme i knížky od populárních youtuberů, jako jsou třeba komiksy od Jirky Krále, knížky od Kovyho nebo Taryho parkourové příručky.

Jestli ale vaše ratolest zvažuje kariérní dráhu veterináře, žokeje nebo ji láká vůně knih, určitě je z také z čeho vybírat. Vychází spousta knížek o koních, o pomáhání zvířátkům i o malých útulných knihkupectvích, která si podržela svoje nevtíravé kouzlo.

Přejeme vám krásné prožití letních měsíců a hlavně také, aby vám nikdy nedošlo čtení!