Aktuality

Výprodej - výběr ze zlevněných titulů (říjen 2019)

Mall.cz (04.10.2019)
Ve stínu draka Ve stínu draka

Záliba v kvalitní četbě vás nemusí zruinovat! Ob týden pro vás vybíráme to nejlepší z dobrých knih za dobrou cenu - najdete je na naší hlavní stránce na kolotoči (a stránce) Výprodej. Dnes vám představíme pět knížek za pár korun, které vás chytnou a nepustí.

Výběr toho nejlepšího z knih ve slevových akcích u nás najdete zde.

Gastronomický sitkom Ohnivý kuře zaznamenal u diváků neuvěřitelný úspěch. Pokud jste si u televize nestačili poznamenat všechny recepty, drasticky zlevněná kniha receptů (a nejen těch) vás určitě potěší. Směsici receptů z klasické české, moderní evropské i asijské kuchyně, které se stanou stálicí ve vaší kuchyni, nyní pořídíte za lidových 44 Kč tady.

Pokud jste zvažovali, že se dáte do čtení thrillerů z pera Tess Gerritsen, Hra s ohněm je ideální začátek. Samostatný uzavřený příběh, ve kterém nevystupují Rizzoli a Islesová, je nyní k dostání za 62 Kč. Ohniskem příběhu je záhadná anonymní skladba pro housle, jejíž partituru najde mladá houslistka v zapadlém římském antikvariátu. Netuší ovšem, co rozpoutá, když skladbu odehraje na veřejnosti - za jejím autorstvím stojí staré a dobře střežené tajemství.

Známý psycholog Jan Cimický je rovněž náruživým čtenářem a autorem detektivek, za které již několikrát obdržel Cenu Jiřího Marka. V knize Ve stínu draka, kterou máme nyní v akci zde za 64 korun, hraje hlavní roli mladý čínský soudce. V průběhu své stáže v České republice narazí na zločin, který má vazby na jeho domovinu - zavražděný podnikatel totiž z Číny dovážel zboží. Pomůžou místní znalosti soudce Dinga k vyřešení případu?

V knize od úspěšné slovenské autorky Evy Hraškové (můžeme vás však uklidnit - kniha je v češtině) se mladá žena potýká se všemi peripetiemi, které si na ni život může přichystat. Láska, vztahy, práce, nevěra, potíže s penězi, smrt v rodině... Věčná témata, jejichž řešením jsme si všichni prošli, najdete v knize Dokud jsi tady, kterou nyní prodáváme za 44 Kč.

Agent Bourne je legenda. Špion, který umí získávat tajné informace i rozpoutat peklo, se vydává do Ruska na svatbu svého starého přítele, agenta Karpova. Při osobním setkání mu Karpov předá šifrovaný vzkaz, kterému zprvu nepřikládá velkou důležitost. Svatební hostinu však přeruší krveprolití a Bourne má pouhé čtyři dny na to, aby rozluštil záhadu, pro kterou stojí za to zabíjet. Bourneův rébus u nás máme tady za 44 Kč. 

Všechny ceny jsou platné ke dni zveřejnění článku, některé z cenových akcí mají omezenou platnost a jiné platí pouze do vyprodání zásob. Dochvilnost se proto vyplatí!