Akce

To - Stephen King
22.10.2019

Akce: Strašidla nejstrašnější

Stíny se protahují, večery prodlužují, ulice halí při cestě z práce zlověstná hustá mlha. Blíží se Dušičky, den, kdy vzpomínáme na naše bližní, ale jinak je v pochmurném příšeří příjemnější zůstávat doma. Musíme se přiznat, že večery s nějakým pořádně strašidelným thrillerem nebo hororem, u lampičky mimo dosah kvílící meluzíny a s šálkem čaje po ruce patří mezi naše nejoblíbenější z celého roku. Užijte si dušičkovou atmosféru ve společnosti nejstrašlivějších knih, které jsme pro vás dokázali vyšťourat!

Dale Carnegie
01.10.2019

Akce: Knihy, které vám změní život

Jsou knihy, které zhltnete cestou ve vlaku jako chlebíček s vlašským salátem. Jsou knihy, kterými je třeba se pracně prokousávat. A pak jsou také knihy, ke kterým se budete vracet. Takové, které vám stále mají co nabídnout, ať už je otevřete po měsíci, po roce nebo po dlouhých letech. A přesně takové jsme pro vás vybrali v naší aktuální akci; knihy, které vám mohou změnit život.

Advent začíná
05.12.2018

Akce: Perfektní literární Vánoce

Jestli nebydlíte na samotě v horách a nevyhýbáte se lidem jako čert kříži, vánoční frmol už jste museli postřehnout. Pokud ještě nemáte vybrané dárky, nyní nastal nejvyšší čas - knižní Ježíšek bývá v druhé polovině prosince notoricky zaneprázdněný! Odkazy na perfektní literární dárky naleznete níže.

Velcí umělci
16.11.2018

Akce: Krásné knižní dárky

Dnes u nás začíná akce na velké, krásné bibliofilie. Dárková vydání knih máme z celého našeho sortimentu možná vůbec nejraději, před Vánoci jich navíc vychází opravdu hodně. Zkuste se porozhlédnout v našem výběru - určitě najdete nějaký hodnotný dárek pro své blízké.

Knihománie 2018
01.11.2018

Akce: Knihománie 2018

Jako každý rok, už je to tady! Ohňostroj knižních hitů v akci Knihománie bere trh útokem. Nejsilnější tituly roku pro čtenáře každého věku a zaměření najdete za skvělé ceny v nákupní galerii MALL.cz.

15.08.2018

Akce: Zpátky do školy!

Blíží se doba, na kterou čekají všichni rodiče jako na smilování. Prázdniny končí a škola volá! Každá zábava něco stojí, ale s naší slevovou akcí na školní pomůcky můžete do nového školního roku vstoupit o poznání radostněji. Pozor, platí pouze do 31. 8. 2018.

Stěhujeme se
02.08.2018

NEPŘEHLÉDNĚTE! Soutěž o knihy na MALL.cz

Je čas otočit stránku. Informovali jsme vás, že během následujících týdnů se BUX.cz stěhuje do rodiny MALL.cz. Jako bonus na uvítanou vyhlašujeme soutěž, do které se mohou zapojit všichni zákazníci, kteří na MALL.cz nakupují knihy. Podrobnosti níže...

Na cesty do zahraničí
11.07.2018

Akce: Cesty do zámoří

Pokud letos míříte za hranice, hodí se přibalit nejen nějakou tu detektivku nebo křížovky – my osobně bez mapy, průvodce nebo kapesního slovníčku vůbec nevyrážíme. Připravili jsme pro vás akci na praktické knihy, které vám mohou v zahraničí vytrhnout nejeden trn z paty; nyní jsou za ještě lepší ceny než obvykle!

Cigaretka na dva tahy
21.06.2018

Akce: Slavní detektivové

Detektivky jsou dlouhodobě v kurzu a není se čemu divit! Jen málokterý žánr se těší takové oblibě u všech čtenářských skupin, nehledě na věk, výši příjmu či vzdělání. Na Buxu jsme pro vás připravili akci na detektivky, thrillery a krimi, ve kterých hrají prim charismatičtí a více či méně geniální vyšetřovatelé. Podrobnosti čtěte dále!

Opravdově, šíleně, řecky
07.06.2018

Akce: Čtení na dovolenou

Doba dovolených se neúprosně blíží! Za měsíc nás čekají dva státní svátky, které je třeba oslavit nějakým klidným rozjímáním - nejlépe někde u vody. Kdybyste nevěděli, jak zrelaxovat mozek na dlouhých cestách nebo při opalování, naše rada vás asi nepřekvapí: u nás vyhrává všemi deseti čtení.