Akce

V úterý 28. května proběhl křest knihy PUTOVÁNÍ S KNIHOU
17.05.2013

V úterý 28. května proběhl křest knihy PUTOVÁNÍ S KNIHOU

Knihu Petra Kovaříka a Blanky Frajerové PUTOVÁNÍ S KNIHOU pokřtili Eva Pilarová a Jiří Šlupka Svěrák. Netradiční průvodce po zajímavých místech, kde se odehrávají některé z českých próz 19. a 20. století. Představuje se tu 95 lokalit spojených s literárními díly. Informačně bohaté texty seznamují čtenáře s autory, dějem románů i jejich místopisem a doprovázejí je četné fotografie. Bohatý zdroj inspirace – ať už k výletům, nebo k četbě, případně k obojímu.

13. května se konal křest knihy T. Boučkové Šíleně smutné povídky
13.05.2013

13. května se konal křest knihy T. Boučkové Šíleně smutné povídky

V pondělí 13. května 2013 v 19 hodin se v Jindřišské věži konal křest knihy Terezy Boučkové ŠÍLENĚ SMUTNÉ POVÍDKY (Odeon), kytarou a zpěvem proložil Bedřich Ludvík.

Euromedia Group na veletrhu Svět knihy 2013:
06.05.2013

Euromedia Group na veletrhu Svět knihy 2013:

Zveme Vás do našeho stánku L 101 na veletrhu Svět knihy 2013 do Průmyslového paláce na pražské Výstaviště, kde se můžete setkat s mnoha známými autory!

Každý život vydá na román
24.04.2013

Každý život vydá na román

"Do svých knih vkládám lásku i kousky sebe samé a jsem šťastná, že čtenáři mi tu lásku vracejí tím, že moje knihy čtou. Pro spisovatele není nic cennější. Nesmírně si toho vážím a těším se z toho. Děkuji."

Autogramiáda Aleše Jiránka a Jany Jůzlové ke knize Pražské věže
17.04.2013

Autogramiáda Aleše Jiránka a Jany Jůzlové ke knize Pražské věže

23. dubna proběhla autogramiáda Aleše Jiránka a Jany Jůzlové ke knize Pražské věže. Konala se v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze.

15.04.2013

16. dubna se konala autogramiáda R. Dolečka, L. Středy a K. Cajthamlové ke knize Nebezpečný svět kalorií

V úterý 16. 4. 2013 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí proběhla autogramiáda Rajko Dolečka, Leoše Středy a Kateřiny Cajthamlové ke knize Nebezpečný svět kalorií

Lorna Byrneová se podepisovala  Brňanům
11.04.2013

Lorna Byrneová se podepisovala Brňanům

Autogramiádu irské spisovatelky Lorny Byrneové hostilo brněnské knihkupectví Knihy Dobrovský v Joštově ulici (tramvajová zastávka Česká). Na autogramiádě Byrneová představila svou nejnovější knihu Andělské poselství naděje, v originále nazvanou A Message Of Hope From The Angels.

Autogramiáda irské mystičky LORNY BYRNE
08.04.2013

Autogramiáda irské mystičky LORNY BYRNE

Známá irská spisovatelka navštívila Českou republiku a 8. dubna podepisovala své knihy v Paláci knih Luxor. Lorna Byrneová (*1955 v Dublinu) vždy vídala anděly, co její paměť sahá. Když byla ještě dítě, myslela si, že ty bytosti z jiného světa, které ji neustále provázejí, vidí každý. Ale její ne zcela normální chování bylo v očích dospělých znakem mentální zaostalosti. Dnes za ní přicházejí trpící a nešťastní lidé z celého světa pro útěchu a její léčitelské schopnosti, i teologové nejrůznějších církví se k ní utíkají o radu.

13. dubna proběhla autogramiáda a křest knihy  NEBEZPEČNÝ SVĚT KALORIÍ -
05.04.2013

13. dubna proběhla autogramiáda a křest knihy NEBEZPEČNÝ SVĚT KALORIÍ -

Ojedinělá publikace tří význačných lékařů, kteří se podívali hlouběji do světa nebezpečných kalorií. Fakta totiž nelžou: obezita je na prahu světové epidemie. Proto nám ukážou, jak funguje naše tělo, jaký je vztah hormonů a obezity, co je hlad, chuť k jídlu a sytost, získáte jedinečný přehled o typech redukčních diet s jídelníčky a recepty, budete vědět, kdy začít hubnout a kdy přestat, nebo jak ovlivňují současný životní styl rodina, média, reklama...

Snažím se nezbláznit, říká autor Pohádky
27.03.2013

Snažím se nezbláznit, říká autor Pohádky

„V Kodani je počasí ještě horší,“ ubezpečil Jonas všechny přítomné, když si konečně v salonku kina Evald každý našel své místo. Na tiskovou konferenci se nakonec zjevně dostavilo trochu víc lidí, než organizátoři čekali, ale aspoň bylo útulno a na zimu venku za chvíli už nikdo ani nepomyslel.