Akce

Svět knihy, svět příběhů...
20.05.2013

Svět knihy, svět příběhů...

V úterý 28. května proběhl křest knihy PUTOVÁNÍ S KNIHOU
17.05.2013

V úterý 28. května proběhl křest knihy PUTOVÁNÍ S KNIHOU

Knihu Petra Kovaříka a Blanky Frajerové PUTOVÁNÍ S KNIHOU pokřtili Eva Pilarová a Jiří Šlupka Svěrák. Netradiční průvodce po zajímavých místech, kde se odehrávají některé z českých próz 19. a 20. století. Představuje se tu 95 lokalit spojených s literárními díly. Informačně bohaté texty seznamují čtenáře s autory, dějem románů i jejich místopisem a doprovázejí je četné fotografie. Bohatý zdroj inspirace – ať už k výletům, nebo k četbě, případně k obojímu.

13. května se konal křest knihy T. Boučkové Šíleně smutné povídky
13.05.2013

13. května se konal křest knihy T. Boučkové Šíleně smutné povídky

V pondělí 13. května 2013 v 19 hodin se v Jindřišské věži konal křest knihy Terezy Boučkové ŠÍLENĚ SMUTNÉ POVÍDKY (Odeon), kytarou a zpěvem proložil Bedřich Ludvík.

Euromedia Group na veletrhu Svět knihy 2013:
06.05.2013

Euromedia Group na veletrhu Svět knihy 2013:

Zveme Vás do našeho stánku L 101 na veletrhu Svět knihy 2013 do Průmyslového paláce na pražské Výstaviště, kde se můžete setkat s mnoha známými autory!

Každý život vydá na román
24.04.2013

Každý život vydá na román

"Do svých knih vkládám lásku i kousky sebe samé a jsem šťastná, že čtenáři mi tu lásku vracejí tím, že moje knihy čtou. Pro spisovatele není nic cennější. Nesmírně si toho vážím a těším se z toho. Děkuji."

Autogramiáda Aleše Jiránka a Jany Jůzlové ke knize Pražské věže
17.04.2013

Autogramiáda Aleše Jiránka a Jany Jůzlové ke knize Pražské věže

23. dubna proběhla autogramiáda Aleše Jiránka a Jany Jůzlové ke knize Pražské věže. Konala se v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze.

15.04.2013

16. dubna se konala autogramiáda R. Dolečka, L. Středy a K. Cajthamlové ke knize Nebezpečný svět kalorií

V úterý 16. 4. 2013 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí proběhla autogramiáda Rajko Dolečka, Leoše Středy a Kateřiny Cajthamlové ke knize Nebezpečný svět kalorií

Lorna Byrneová se podepisovala  Brňanům
11.04.2013

Lorna Byrneová se podepisovala Brňanům

Autogramiádu irské spisovatelky Lorny Byrneové hostilo brněnské knihkupectví Knihy Dobrovský v Joštově ulici (tramvajová zastávka Česká). Na autogramiádě Byrneová představila svou nejnovější knihu Andělské poselství naděje, v originále nazvanou A Message Of Hope From The Angels.

Autogramiáda irské mystičky LORNY BYRNE
08.04.2013

Autogramiáda irské mystičky LORNY BYRNE

Známá irská spisovatelka navštívila Českou republiku a 8. dubna podepisovala své knihy v Paláci knih Luxor. Lorna Byrneová (*1955 v Dublinu) vždy vídala anděly, co její paměť sahá. Když byla ještě dítě, myslela si, že ty bytosti z jiného světa, které ji neustále provázejí, vidí každý. Ale její ne zcela normální chování bylo v očích dospělých znakem mentální zaostalosti. Dnes za ní přicházejí trpící a nešťastní lidé z celého světa pro útěchu a její léčitelské schopnosti, i teologové nejrůznějších církví se k ní utíkají o radu.

13. dubna proběhla autogramiáda a křest knihy  NEBEZPEČNÝ SVĚT KALORIÍ -
05.04.2013

13. dubna proběhla autogramiáda a křest knihy NEBEZPEČNÝ SVĚT KALORIÍ -

Ojedinělá publikace tří význačných lékařů, kteří se podívali hlouběji do světa nebezpečných kalorií. Fakta totiž nelžou: obezita je na prahu světové epidemie. Proto nám ukážou, jak funguje naše tělo, jaký je vztah hormonů a obezity, co je hlad, chuť k jídlu a sytost, získáte jedinečný přehled o typech redukčních diet s jídelníčky a recepty, budete vědět, kdy začít hubnout a kdy přestat, nebo jak ovlivňují současný životní styl rodina, média, reklama...