Akce

Úchvatné světové cyklistické trasy
18.04.2018

Akce: Cyklistika a výlety

Po dlouhé a tuhé zimě konečně dorazilo takřka letní počasí! Nejvyšší čas oprášit helmu, naolejovat řetěz, přifouknout duše a vyrazit na výlet. Že netušíte kam? Nevadí, na Buxu máme spoustu publikací za skvělé ceny od nadšených cyklistů a turistů - něco určitě vyberete.

Lahodně s Ellou
28.03.2018

Akce: Jarní detox

O víkendu přicházejí nejzábavnější a nejméně zdravé svátky roku, navíc máme (ač to tak nevypadá) za slabé tři měsíce léto se vším, co k němu patří. Řekli jsme si proto, že by nebylo od věci vytvořit nějakou tu akci na knihy, které mají naše zdraví jako prioritu. Zajímá vás, co jsme vybrali (a kde to šlo, zlevnili) tentokrát?

Do posledního dechu
19.03.2018

Akce: Březen, měsíc knihy

Po novoroční hibernaci se tiskařské lisy zvolna probouzejí ze zimního spánku. Jaro nejlépe poznáte (tedy kromě toho, že se z teplých krajin vrací špačci) také tím, že se regály knihkupectví začínají plnit novými tituly. V březnu vychází celá řada kvalitních knih, které by bylo škoda přehlédnout - několik desítek jarních hitovek jsme pro vás vybrali (a kde to šlo, také zlevnili)!

Oheň a hněv
05.03.2018

Akce: Daně, zkoušky a další bomby z literatury faktu

Nejen beletrií živ je člověk. Jsou knihy, které se čtou pro potěšení - a pak jsou knihy, které se čtou kvůli informacím. V naší akci, která platí do 20. března 2018, najdete hned tři okruhy užitečné odborné literatury za zajímavé ceny - máme tituly k blížící se daňové sezoně, dále i příručky ke zkouškám na vysoké školy, a do třetice také knihy o současné (velmi proměnlivé) politické situaci doma i ve světě.

Epidemie slev
20.02.2018

Black Friday poražen - skutečná epidemie slev přichází!

Přichází knižní slevová epidemie! Neuvěřitelné slevy na stovky titulů platí do konce března. Chcete vědět víc?

Geniální přítelkyně
01.02.2018

Akce: Romány (ne)jen pro ženy

Máme sice speciální akci na knižní dárky k Valentýnu, ale, ruku na srdce - nejvhodnější dárek si člověk často vybere sám. Proto jsme právě pro vás připravili výběr z knih nejen pro ženy; společenské romány, rodinná dramata a romantiku, která neurazí vaši inteligenci, u nás máme až do 20. února.

Valentýn
25.01.2018

Velká valentýnská akce

Na to, aby se lidé měli rádi, určitě není třeba žádných svátků - ale kdybyste se přece jen letos rozhodli Valentýna slavit, řekli jsme si, že se bude hodit nějaká inspirace. Právě pro vás tu máme zbrusu novou akci se spoustou tipů na dárky!

Kulinárium
13.12.2017

Akce: Pecky roku 2017

Na Buxu spouštíme akci na Pecky roku 2017. Nejlepší, nejprodejnější a nejatraktivnější knihy roku 2017 najdete za skvělé ceny právě u nás!

Paulo Coelho - Svoboda
06.11.2017

Nemáme jen knihy - akce do 20. listopadu

I když to připouštíme neradi, nejen čtením živ je člověk. Na Buxu prodáváme spoustu krásných diářů, kalendářů, společenských her, hudby a dalších věcí, bez kterých se člověk tak nějak neobejde, ale obvykle u nás zůstávají trochu ve stínu záplavy knížek. Bylo nám to líto, a tak jsme pro vás připravili (a zlevnili) malý, ale reprezentativní výběr z neknižního zboží, který ke konci roku určitě oceníte!

Sněhulák
12.10.2017

Akce: Jo Nesbo

Dnes přichází do českých film první celovečerní film s Harry Holem, Sněhulák – a vzhledem k rozpočtu a obsazení se zdá, že Hollywood Harrymu věří. K premiéře nabízíme slevy nejen na nové vydání Sněhuláka s filmovou obálkou, ale také na celý široký výběr Nesbovy tvorby, včetně výhodných kompletů!