Akce

Paulo Coelho - Svoboda
06.11.2017

Nemáme jen knihy - akce do 20. listopadu

I když to připouštíme neradi, nejen čtením živ je člověk. Na Buxu prodáváme spoustu krásných diářů, kalendářů, společenských her, hudby a dalších věcí, bez kterých se člověk tak nějak neobejde, ale obvykle u nás zůstávají trochu ve stínu záplavy knížek. Bylo nám to líto, a tak jsme pro vás připravili (a zlevnili) malý, ale reprezentativní výběr z neknižního zboží, který ke konci roku určitě oceníte!

Sněhulák
12.10.2017

Akce: Jo Nesbo

Dnes přichází do českých film první celovečerní film s Harry Holem, Sněhulák – a vzhledem k rozpočtu a obsazení se zdá, že Hollywood Harrymu věří. K premiéře nabízíme slevy nejen na nové vydání Sněhuláka s filmovou obálkou, ale také na celý široký výběr Nesbovy tvorby, včetně výhodných kompletů!

Všechno nejlepší, Bilbo
26.09.2017

Akce: Fantastické hitovky

Dvaadvacátého září měli narozeniny Bilbo a Frodo Pytlík, dva neobyčejní hobiti ze Středozemě. Nezbývá nám, než na ně se všemi fanoušky fantasy zavzpomínat a poslat jim přání všeho nejlepšího do Zemí neumírajících. Avšak nejen klasikou je živ milovník fantasy, u nás máme i spousty výjimečných nových titulů za skvělé ceny. Posuďte sami…

Než odejdeš
11.09.2017

Akce: Ženy píšou

V nové akci na Buxu představujeme knihy nejlepších spisovatelek současnosti. Ať už se jedná o moderní klasiku nebo žhavé novinky, beletrii nebo literaturu faktu, romantiku nebo thrillery, zde vedle určitě nešlápnete. Vynikající díla, pod kterými je podepsána některá z českých nebo světových autorek, vás doslova přikovají ke stránkám. Chcete vědět více? Čtěte dál!

Lorna Byrne
17.05.2017

Autogramiáda Lorny Byrne

Zveme vás na autogramiádu známé irské mystičky Lorny Byrne, která proběhne v sobotu 20. května od dvou hodin v knihkupectví Neoluxor na Václavském náměstí. Spisovatelka zde představí svou novou knihu, Andělské zamyšlení.

Píšete do šuplíku?
14.03.2017

Píšete do šuplíku? Napište nám!

Rádi čtete? Rádi píšete? A co zkusit psaní o knihách? Napište nám recenze/hodnocení/své dojmy a pocity ke knihám, které vás potěšily a pobavily. Nebo naopak rozčílily!

Autogramiáda Barbory Bečvářové
26.10.2016

Autogramiáda Barbory Bečvářové

Nakladatelství YOLI vás srdečně zve na autogramiádu Barbory Bečvářové, autorky knihy COPATÁ MÁMA, ve čtvrtek 3. listopadu od 17 hodin v KNIHY DOBROVSKÝ na Václavském náměstí.

Křest a autogramiáda knihy ČESKÉ SMOOTHIE
25.10.2016

Křest a autogramiáda knihy ČESKÉ SMOOTHIE

Nové nakladatelství ESENCE vás srdečně zve na křest a autogramiádu knihy ČESKÉ SMOOTHIE od foodblogerky Kateřiny Kuranovy ve středu 2. listopadu od 17 hodin v KNIHY DOBROVSKÝ na Václavském náměstí.

Křest knihy Vychytávky Ládi Hrušky
24.10.2016

Křest knihy Vychytávky Ládi Hrušky

Jménem nakladatelství Ikar a televize Prima Vás srdečně zveme na křest knihy Vychytávky Ládi Hrušky. Akce se koná v úterý 1. listopadu 2016 od 17 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1. Knihu pokřtí oblíbený režisér Zdeněk Troška.

Deníček moderního páru - autogramiáda a křest
24.10.2016

Deníček moderního páru - autogramiáda a křest

Nakladatelství IKAR vás srdečně zve na autogramiádu a křest knihy Dominika Landsmana a Zuzany Hubeňákové DENÍČEK MODERNÍHO PÁRU v úterý 1. listopadu od 17:30 v Galerii Lucerna.