Akce

Buxíkova dílna - OC Novodvorská Plaza - listopad
15.11.2011

Buxíkova dílna - OC Novodvorská Plaza - listopad

Každé pondělí v listopadu se můžete přijít pobavit do prodejny bux.cz na Novodvorské, pro inspiraci si prohlédněte fotografie z velice vydařeného odpoledne 14. listopadu.

25. listopadu v Paláci knih Luxor proběhla autogramiáda Václava Klause
14.11.2011

25. listopadu v Paláci knih Luxor proběhla autogramiáda Václava Klause

25. listopadu v Paláci knih Luxor proběhla autogramiáda prezidenta Václava Klause k jeho nové knize Evropská integrace bez iluzí.

Autogramiáda Z. Svěráka v prodejně bux.cz  Chomutovka  21.listopadu
14.11.2011

Autogramiáda Z. Svěráka v prodejně bux.cz Chomutovka 21.listopadu

Úspěšné Povídky Zdeňka Svěráka, kterých se prodalo 100 000 kusů se dočkaly svého pokračování. Autor připravil zcela nové povídy, ke kterým ho inspiroval sám život, a tak se mají čtenáři opravdu na co těšit. Povídkám nechybí humor, styl a rukopis Zdeňka Svěráka. Pokud patříte mezi autorovy fanoušky, přijďte si nechat podepsat knížku a pobesedovat s jedním z našich nejlepších spisovatelů!!

21. listopadu proběhlo setkání se španělskou spisovatelkou N. Amat
10.11.2011

21. listopadu proběhlo setkání se španělskou spisovatelkou N. Amat

Beseda se španělskou spisovatelkou Nuriou Amat a českými překladatelkami Marií Jungmannovou a Markétou Pilátovou se velice vydařila, akce se konala v kinosále Institutu Cervantes, Na Rybníčku 6, Praha 2. Beseda proběhla ve španělštině se simultánním tlumočením do češtiny.

Autogramiáda S. Zindulky v prodejně bux.cz LASO Ostrava - 16. listopadu
07.11.2011

Autogramiáda S. Zindulky v prodejně bux.cz LASO Ostrava - 16. listopadu

Nositel Českého lva za herecký výkon ve vedlejší roli v roce 2011 ve filmu Babí léto Stanislav Zindulka je divákům známý jako "velký herec malých rolí". Přestože hrál divadlo už od svých pěti let, proslavil se až díky seriálu Vlak dětství a naděje. Často se objevuje v pohádkách, nejmenší diváci ho znají jako kouzelného dědu. Jak od sám vzpomíná na své herecké začátky? Které role si nejvíc považuje? To vše na sebe prozradí v autobiografii, kterou připravuje společně s Jitkou Škápíkovou.

Autogramiáda J. Babici v prodejně bux.cz Plzeň Plaza
07.11.2011

Autogramiáda J. Babici v prodejně bux.cz Plzeň Plaza

Jiří Babica (1961), oblíbený protagonista cookingshow Babicovy dobroty televize Nova, podepisoval 16. listopadu knihy svým fanouškům. Pan Babica nejprve zodpověděl dotazy při krátké besedě a poté přistoupil k samotnému podepisování. Každému napsal upřímné věnování. Dlouholeté působení v prestižních českých a německých restauracích, poznávání kuchyní všech kontinentů a potěšení z hledání nápadů, jak exotické prvky přenést domů tak, aby si je mohl snadno uvařit každý z nás – to jsou tři tajemství jeho úspěchu a divácké obliby. Právě u příležitosti vydání jeho nové knihy Babicovy dobroty 3 - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte, se konala autogramiáda!

15.listopadu proběhla autogramiáda Z. Svěráka v prodejně bux.cz  Novodvorská
02.11.2011

15.listopadu proběhla autogramiáda Z. Svěráka v prodejně bux.cz Novodvorská

Zdeněk Svěrák - národem milovaný buditel, herec, spisovatel, zpěvák, textař a kdo vlastně ví co všechno, jednoduše - předobraz Járy Cimrmana, rozdává svým příznivcům radost již mnoho let a na jeho autogramiádě spojené s besedou, tomu nebylo jinak. Sešlo se velké množství fanoušků a fronta se táhla daleko před prodejnu, ale navzdory časové tísni stihl autor napsat věnování všem!

Autogramiáda Michala Viewegha  - prodejna bux.cz Plzeň Plaza
02.11.2011

Autogramiáda Michala Viewegha - prodejna bux.cz Plzeň Plaza

Michala Viewegha jistě netřeba představovat, tento oblíbený spisovatel mám mnoho fanoušků - 9. listopadu proběhla autogramiáda tohoto současného nejpopulárnějšího domácího autora!

Autogramiáda Olgy  Krumlovské v prodejně bux.cz  Plzeň Plaza - 14. listopadu
02.11.2011

Autogramiáda Olgy Krumlovské v prodejně bux.cz Plzeň Plaza - 14. listopadu

Vztah k tajemným jevům, léčitelství a babičkovským praktikám získávala Olga Krumlovská již od útlého dětství - její matka léčila rodinu zásadně bylinkami, které s dětmi sama nasbírala, a dědeček žil dva roky v Mongolsku, kde se zajímal především o orientální léčebné praktiky a filozofii. Také to, že vyrůstala v tajemném prostředí loveckého zámečku, který stál o samotě v lese, mělo na autorku velice silný vliv. Od roku 1995 píše knihy o józe, alternativní medicíně, astrologii a tajemných jevech.

02.11.2011

Křest knihy K. Janečkové - Temnota - 29.11. od 16 hodin v Luxoru.

Klára Janečková je známá česká spisovatelka, profesionálnímu psaní se věnuje od roku 2002. O rok později se stala členkou Syndikátu novinářů ČR. Pravidelně publikuje v tisku, jak odborné články z oblasti psychologie, tak i povídky či reportáže. Vyučuje tvůrčí psaní. V rámci projektu Česko čte dětem, jezdí číst nemocným dětem do nemocnice. Zároveň hodnotí v projektu "Mám talent cz a mám talent sk" začínající tvůrce.