Akce

Křest knihy  P. Jandy - Dávno
02.11.2011

Křest knihy P. Jandy - Dávno

V úterý 8. listopadu 2011 proběhl v Paláci knih Luxor - za účasti všech členů skupiny OLYMPIC, křest knihy Petra Jandy - Dávno.

Buxíkova dílna  - OC Chomutovka - listopad
01.11.2011

Buxíkova dílna - OC Chomutovka - listopad

Každou sudou středu jsme připravili pro děti odpoledne plné zábavy, vyrobit si můžete záložku do knihy, vánoční dekoraci, podívat se můžete na bublinovou show, nebo si zasoutěžit. Těšíme se na vás v prodejně bux.cz.

Buxíkova díla  - Plzeň Plaza - listopad
01.11.2011

Buxíkova díla - Plzeň Plaza - listopad

Každé úterý v listopadu na všechny děti čekají zábavná odpoledne v prodejne bux.cz, přijďte si vyrobit záložku do knížky, krásný šperk, nebo vyzkoušejte stavebnici Teifoc. Pro všechny fanoušky Čtyřlístku máme připravenou autogramiádu Jaroslava Němečka, známého ilustrátora a autora populárního komiksu.

Autogramiáda Z. Weindrichové v prodejně bux.cz Laso Ostrava 2. listopadu
31.10.2011

Autogramiáda Z. Weindrichové v prodejně bux.cz Laso Ostrava 2. listopadu

Známá pražská kartářka Zdena Weinrichová se dlouhodobě zabývá výkladem karet a v tomto oboru si získala mimořádné uznání. Vyslovila už stovky úspěšných předpovědí, a tak není divu, že si k ní lidé chodí pro radu. Mezi její klienty patří mimo jiné politici, umělci a osobnosti veřejného života. Sama autorka říká, že podle jejího názoru nic není náhoda, a pokud ji někdo požádá o výklad karet, aby nahlédl do své budoucnosti, je to osudový okamžik.

Autogramiáda O. Krumlovské v prodejně bux.cz OC Chomutovka 9. listopadu
31.10.2011

Autogramiáda O. Krumlovské v prodejně bux.cz OC Chomutovka 9. listopadu

Autorka knih o astrologii, józe, léčitelství a tejemných jevech Olga Krumlovská bude podepisovat svou knihu Tajemné keltské horoskopy - čtvrtek 3. listopadu 2011 v 17 hodin.

Buxíkova dílna - Chomutov - OC Chomutovka
05.10.2011

Buxíkova dílna - Chomutov - OC Chomutovka

Každou sudou středu si můžete v prodejně bux.cz vyrobit veselé podzimní dekorace podle knížek TOPP! Přijďte, těšíme se na vaši návštěvu!