Aktuality

Nůž
15.11.2019

Knihy, které pod stromeček zaručeně doletí

Je to situace, kterou sice známe všichni, ale docházet by k ní nemělo. Na adventním věnci hoří čtyři svíčky, koledy hrají pomalu i v rockových klubech, v kádích na chodníku se kapři mačkají jako sardinky - a dárky pořád nikde. Ježíšek rok co rok očividně nestíhá, tak jsme se mu letos rozhodli jít trochu naproti. Připravili jsme pro vás dvacet knih, které k vám i v sezóně dorazí bleskurychle a střelhbitě!

Mall.cz
05.11.2019

Představujeme předprodej!

Od minulého týdne jsme u nás zavedli novinku, po které jsme už dlouho toužili. Konečně máme možnost prodávat knihy v předprodeji! Další informace čtěte v článku.

Ve stínu draka
04.10.2019

Výprodej - výběr ze zlevněných titulů (říjen 2019)

Záliba v kvalitní četbě vás nemusí zruinovat! Ob týden pro vás vybíráme to nejlepší z dobrých knih za dobrou cenu - najdete je na naší hlavní stránce na kolotoči (a stránce) Výprodej. Dnes vám představíme pět knížek za pár korun, které vás chytnou a nepustí.

Robert Fulghum
03.10.2019

Co se děje v literárním světě - říjen 2019

Literatura není jen samotářské hobby! Stejně jako se nám v říjnu roztrhl pytel s kvalitními tituly, množí se i akce pro všechny čtenáře, spisovatele, knihkupce a milovníky čtení. Pokud se v množství akcí

Mall.cz
27.09.2019

Knižní novinky - září 2019

Končí září a rozjíždí se největší knižní sezóna tohoto roku! Letos v září vyšla celá řada zajímavých titulů všech možných žánrů. Pojďte si je s námi prohlédnout a připomenout - možná se brzy mohou hodit.

Liza Marklundová
23.09.2019

Gratulujeme k životnímu jubileu - konec září 2019

Po delší odmlce se znovu vracíme k naší pravidelné rubrice, ve které si připomínáme oslavence z řad spisovatelů, básníků, dramatiků a dalších literátů. Pojďte si s námi připomenout jejich nejslavnější díla.

Raději zešílet v divočině
04.03.2019

Setkání s šumavskými samotáři

Srdečně vás zveme na autorské čtení publicisty Aleše Palána, spojené s projekcí fotografií Jana Šibíka. Jejich společné dílo Raději zešílet v divočině se i rok po vydání drží v žebříčku bestsellerů, přestože jsou jeho "protagonisty" lidé v dobrovolném vyhnanství v srdci hor.

Karl May
25.02.2019

Gratulujeme k narozeninám - konec února 2019

Na konci února by oslavil své narozeniny mimo jiné i autor slavného Vinnetoua! V naší pravidelné rubrice přinášíme jeho pohnutý osud.

Miroslav Zikmund
06.02.2019

Gratulujeme k narozeninám - začátek února 2019

Tentokrát blahopřejeme hned několika ikonám světové i české literatury - a k neuvěřitelným 100 letům gratulujeme slavnému českému cestovateli (a autorovi mnoha cestopisů). Tušíte už, o koho jde?

Tomáš Sedláček
17.01.2019

Gratulujeme k narozeninám - konec ledna 2019

Stejně jako každé dva týdny, i dnes blahopřejeme oslavencům z řad spisovatelů, literátů a vypravěčů!