Aktuality

Co svět světem stojí
16.06.2011

Co svět světem stojí

Román Co svět světem stojí irského prozaika Columa McCanna získal prestižní ocenění The International IMPAC Dublin Literary Award. McCann zachytil skutečný příběh Philippa Petita, který v roce 1974 natáhl lano mezi newyorskými Dvojčaty a prošel se po něm.

20.června otevíráme novou prodejnu v Plzni!!!
16.06.2011

20.června otevíráme novou prodejnu v Plzni!!!

Navštivte naši novou prodejnu bux.cz na adrese NC Plaza, Radčická 2, čekají tu na Vás kromě knih všech žánrů i zajímavé slevy a dárky!

13.06.2011

Frčí fantasy s dívčími hrdinkami

Podle nedávno zveřejněného průzkumu ministerstva školství klesá v Česku čtenářská gramotnost nejrychleji ze všech zemí Unie. Přitom je tady jedna kategorie čtenářů, pro kterou vzniká záplava knih a která má poměrně velkou kupní sílu. Náctileté dívky. Jejich potenciál objevila před několika lety Stephenie Meyerová a svou upírskou ságou pravděpodobně nastavila nový směr dívčí četby.

13.06.2011

Inkarceron

Inkarceron se v budoucnosti jmenuje „nový“ způsob oddělení zločinců od ostatních lidí – v uzavřeném světě do stříbrné krychle.

10.06.2011

Solar

Michael Beard je nositelem Nobelovy ceny za fyziku, ale svou nejlepší práci – vlastně spíš náhodný geniální objev – odvedl v raném mládí. Jako padesátník žije ze své pověsti, přednáší za horentní honoráře, zaštiťuje svým jménem renomované vědecké instituce a s vlažným zájmem vede výzkumný program zabývající se možnostmi čelit důsledkům globálního oteplování, štědře dotovaný vládou.

10.06.2011

Kokain

Váš kokain zabil mojí služce vnuka, tak tady máte přes držku... Když si něco takového pomyslí prezident Spojených států, musí to zlosynové začít brát vážně. Aneb mistr špionážních thrillerů Frederick Forsyth (1938) je zpět a ve velmi slušné formě.

09.06.2011

Pantaleón a jeho ženská rota

Jaké je nejstarší řemeslo našeho světa? No ovšem, prostituce. O ní také jde v románu Pantaleón a jeho ženská rota (vydal Odeon), který se nyní objevil v edici Nobelova cena.

07.06.2011

Pozvánka na autogramiádu Zdeny Weinrichové a Tomáše Gottlieba - JIŽ DNES!!

Euromedia Group - Knižní klub Vás zve na autogramiádu Zdeny Weinrichové a Tomáše Gottlieba ke knize DENÍK KARTÁŘKY v úterý 14. června 2011 v 16 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1.

06.06.2011

Plameny vášně

Nejstarší tepelná úprava pokrmů, jakou lidstvo zná, přitahuje už po tisíciletí stejnou magickou kombinací. Vzniká někde na cestě mezi žhnoucími uhlíky, vonným kouřem a jídlem, které jim okouzleně podléhá.

02.06.2011

Hvězda britské literatury píše o globálním oteplování

Euromedia Group – Odeon vydává nový román IANA McEWANA SOLAR!