Mall doporučuje

Mall.cz
10.04.2018

Náš tým doporučuje - 8. díl

V dalším díle naší pravidelné rubriky doporučujeme dva prověřené tituly, které by snad ani nemohly být odlišnější. Zatímco Lence učarovaly Žítkovské bohyně, Aleše zaujala komiksová lahůdka - Strážci od Alana Moorea (pozor, nezaměňovat s českým komiksem Strážci, který v sedmdesátých letech vycházel v časopisu ABC!).

Mall.cz
22.03.2018

Náš tým doporučuje - 7. díl

V naší pravidelné rubrice přinášíme další tipy na čtení od našich kolegů. I když všichni čteme rádi a hodně, vkus máme rozmanitý a v tomto díle to platí dvojnásob. Tentokrát se Iva začetla do románu z krušných časů nazvaného Nebe, na němž nesvítily hvězdy, a Lenka si vzala na paškál Analfabetku, která uměla počítat, moderní verzi Forresta Gumpa od Jonase Jonassona.

Mall.cz
06.03.2018

Náš tým doporučuje - 6. díl

Nevyznáte se v záplavě knížek, nemáte co číst? Snadná pomoc, tým Buxu Vám rád podá pomocnou ruku. Tentokrát si představíme dva starší, ale opravdu kvalitní tituly - Rok kohouta, sondu do života pěstounské rodiny od Terezy Boučkové, a historický román z temného středověku, nazvaný Poslední království.

Mall.cz
07.02.2018

Náš tým doporučuje - 5. díl

Na Buxu pro nás nejsou knížky jen prací, ale také zábavou, hobby a posláním. Není proto divu, že čteme rádi a dost. A co máme rozečtené právě teď? Tentokrát jsme zaostřili na sci-fi. Zatímco Lenka se vrhla na klasiku, která nerezaví, Iva si vzala na paškál aktuální postapo trhák!

Mall.cz
28.12.2017

Náš tým doporučuje - 4. díl

Po Vánocích konečně trochu utichl sváteční shon a něco času jsme tedy i u nás na Buxu mohli věnovat čtení! Tentokrát přinášíme hity od dvou autorů, kteří by se shodli snad jedině na pozdravu - Továrnu na debilno od (nejen) moderního fotra Dominika Landsmana a Něco si vymysli od amerického nestora cynismu, Chucka Palahniuka.

Mall.cz
06.12.2017

Náš tým doporučuje - 3. díl

Tentokrát vám v naší rubrice představí Iva s Alešem jeden psychologický thriller a jednu sbírku povídek určenou (nejen) pro ženy, které rozhodně stojí za přečtení. Překvapivě - ten thriller četla Iva...

Mall.cz
20.11.2017

Náš tým doporučuje - 2. díl

V novém díle rubriky "Náš tým doporučuje" vám tentokrát své tipy na čtení představí Lenka se Zuzkou. Zatímco Zuzku zaujalo letošní thrillerové překvapení Žena v okně, Lenka si vzala na paškál první detektivku Radky Třeštíkové, nazvanou jednoduše Osm.

02.11.2017

Další doporučení od Aleše - 1

02.11.2017

Další doporučení od Lenky - 1

02.11.2017

Další doporučení od Ivy - 1