Připravujeme

Mizející rok
15.01.2018

Co bude vycházet - konec ledna 2018

Netušíte, co bude vycházet? Náš pravidelný rozcestník vám poradí, jaké knižní novinky budou nejvíce frčet v druhé polovině ledna!

Konec léta
29.12.2017

Co bude vycházet - začátek ledna 2018

I v lednu, který bývá na knížky chudší, jsme pro vás vybrali nějaké zajímavé literární novinky. Pojďte se s námi podívat, co přinese první polovina ledna!

Nebe, na němž nesvítily hvězdy
01.12.2017

Co bude vycházet - začátek prosince

7 tipů, jak si zpříjemnit čekání na Ježíška!

Medvědín
15.11.2017

Co bude vycházet - konec listopadu

Sychravé podzimní počasí ke čtení přímo vybízí a v listopadu si z bohatého knižního menu vyberou všichni. Přinášíme několik našich tipů, ať se v té záplavě knížek neztratíte.

John Grisham - Píšťalka
27.10.2017

Co bude vycházet - začátek listopadu

Od listopadu oficiálně začíná vánoční sezona a my pojedeme pěkně zostra! Svoje novinky v listopadu vystřelí mimo jiné Liane Moriarty, John Grisham, Jeffery Deaver, Dmitry Glukhovsky nebo česká prozaička Michaela Klevisová.

Nové pohádky pro unavené rodiče
16.10.2017

Co bude vycházet - konec října

V druhé polovině října nás čekají hotové knižní žně. I kdybychom pominuli dvě velké knižní akce napěchované bestsellery všech žánrů, Knihománii a Velký knižní čtvrtek, pořád by bylo dost co číst! Vypichujeme pro vás jednak lákavé hitovky, jednak i nenápadnější lahůdky, které by byla škoda přehlédnout.

Třináctkrát proto
02.10.2017

Co bude vycházet - začátek října

Říjen a listopad jsou na knihy nejsilnější měsíce a nejen, že toho vychází hodně, ale také jdou na pulty ty největší letošní trháky! Z bohatého menu vybíráme jenom lehkou ochutnávku, od každého něco.

A touhle bombou se musíme rozloučit
18.09.2017

Co bude vycházet - konec září

Brzy tu bude podzim a s ním přichází pořádný knižní fičák! Ze spousty knížek, které mají vycházet, vybíráme jen těžko - ale tyhle zaručeně stojí za pozornost.

Gillian Flynnová - Skvrna
01.09.2017

Co bude vycházet - začátek září

Pomalu se blíží podzim. Dny se budou zkracovat, večery prodlužovat. Nám knihomolům to ale pranic nevadí, u lampičky je na čtení nejlepší atmosféra!

Co bude vycházet v srpnu
01.08.2017

Co bude vycházet - srpen

Okurková sezóna se nekoná ani v srpnu, i v letním parnu vycházejí pořádné pecky!